Joker

Joker

Komedie / Fantasy

Indie, 2012, 104 min

Je to nehorázně hloupoučký a podivně poslepovaný film, ale nemůžu odhlédnout od faktu, že mi to ani trochu nelezlo na nervy a nasmál jsem se opravdu dost. Dobrá muzika a fajn herci. Popsal bych to jako takové Blízké setkání třetího druhu z indického vidlákova, kde jsou všichni vesničani uprchlí blázni z nedalekého ústavu. Na to, jaké to má ohlasy a jak se od toho Akshay Kumar nakonec distancoval jsem čekal úplnou hrůzu a dostal celkem fajn odpočinkovou komedii s ufony na vypnutí mozku.(21.5.2016)

• Remini

Mala som dojem, že film je postavený na predpoklade, že sme všetci idioti (ako aj obyvatelia Pagalpuru). Po nástupu mimozemšťanov som ale dostalá silné Koi Mil Gaya déja vu :) Nie je to majstrovské dielo, Jaan-E-Mann je čo sa nápadov a spracovania týka zábavnejší, ale aj tak mal Joker dobré momentky. Ďeťom by sa to asi páčilo viacej :D(9.11.2012)