Reklama

Reklama

Recenze (5)

YumiOkami 

všechny recenze uživatele

jsem si rikala “jamie dornan hraje vraha, to bude zajimavy!” ale NOPE. je to strasne nudny. rovnou jsem se koukla na posledni dil treti serie a i ten konec byl nudnej. skoda. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Další mrtvá holka už 3 a kromě komisařky Stelly to nikomu nevadí :/ Vrah je super... má to pěkně srovnané i život... no prostě chlápek od vedle :))) "Je jí patnáct" :P "Polib te mi to..." ()

Reklama

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

K tomuto seriálu vlastně ani nejde napsat spoiler. Vidíme vše...kdo je vrah, kudy se ubírá vyšetřování, jak probíhá vražda... . Možná i proto chybí v žánrovém zařazení krimi. Pokud se budete dívat dál, nejspíš vás nepožene zvědavost ohledně dopadení vraha, ale spíš tako mě...o co sakra tvůrcům jde?! Co se tím vším snaží sdělit? Většinou vcelku brzo prokouknu, co je scénárista zač...tady se ovšem mlží jak o život. ()

bubun 

všechny recenze uživatele

K této epizodě už mám nějaké ty výhrady. Např.mi připadá, že náš vrah není vůbec tak opatrný, jak ho tvůrci vykreslují, nechává otisky a nedává si pozor na DNA, pro příklad: své oběti lakuje nehty až po koupeli, a při celém tom procesu lakování nemá rukavice. Nebo když ji škrtil, tak měl slušný pruh kůže mezi rukavicemi a rukávy, takže byly jasně vidět chlupy na rukou, nemluvě o tom, že ho tam Sarah mohla poškrábat a DNA by našli pod nehty. Dále pak ta jeho "schovka" přímo u něj doma. Nebo to, že si svůj sešítek s (kreativními, to se musí nechat) kresbami a kolážemi obětí vytáhne jen tak a listuje jím, když jsou všichni doma... Chvílema to až vypadá, jako kdyby si přál, aby na to minimálně jeho manželka a děti přišly... A malinko mě štve jinak skvělá Anderson, která si zde všímá věcí víc a líp, než patoložka, která se na to přímo specializuje. Tak mi to přijde trochu nepravděpodobné, a Anderson až moc "geniální". No, uvidíme, co bude dál. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama