Cesta do srdce osmého trpaslíka (TV film)

Rodinný / Komedie / Hudební / Pohádka

Československo, 1984, 33 min

Libuše Koutná

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

Kouzelaná Ježibabička a spousta dobrých hlášek, co baví i po letech.(22.4.2018)

Jako puberťáka mě tyhle ujeté pohádkové taškařice bavily. Milouš a Molavcová byli správná dvojka, bylo to plný nápadů a neskutečných vtípků. Dokonce jsme ve škole ve stejném duchu napsali a s velkým úspěchem sehráli několk podobně bláznivých pohádek, třeba Šípkového Růženu. Dnes už mi to sice tak bombastické nepřišlo, nicméně ta nostalgie tu je. Tak 3*+1*nostalgická.(20.8.2013)

Jeden z vynikajících speciálů Studia Kamarád. Nadsázka, dada, ironie, humor. Ukázka k vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=9BvsnTZblHU(18.7.2012)

Tak na tomhle jsem vyrostl, tohle je bomba i pot těch letech, Kdo tohle vymyslel, měl by dostat metál.(21.8.2013)

Pamatuji se, že tohle mě neuvěřitelně bavilo. Bylo to správně praštěné a bylo vidět, že si to užívají i protagonisté.(20.1.2018)

Libuse Koutna zklamala malokdy ... ja byl z tohohle vzdycky uplne hotovej ... a mam pocit, ze mi to hodne formovalo moji estetiku a smysl pro humor - jak pise kolega, je to gejzir napadu, obcas hvezd se dotykajicich ... osmdesatky v plny parade.(1.3.2013)