Reklama

Reklama

Make Your Move

  • Jižní Korea Meikeu yueo ubeu (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Příběh vypráví o dvou tanečnících, kteří vyrůstali v odlišných podmínkách. Osud je však oba zavane do New Yorku, kde pracují v nočním baru. Nejdříve budou mezi sebou soupeřit, ale nakonec se jejich příběh podobá „Romeu a Julii", kdy se ti dva do sebe zamilují. (H.C.E.)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (35)

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Tanec se mi velmi líbil a skoro na všechny taneční scény se rád podívám znovu, ale ostatní věci jsou průměrné nebo prostě špatné. Díky tanci (a solidní chemii mezi oběma hlavními představiteli) jsem přemýšlel i nad třemi hvězdičkami, ale nakonec převážilo, že je přístup hlavního hrdiny k finálnímu vyřešení problému tak nechutně holywoodský. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Jůů, další taneční kýč, tentokrát v korejsko-americké produkci. Rádoby drsný příběh, kde je kluk, který má problémy se zákonem a který se zaplete do špatné hry, ale hlavně je to tanečník, který to má v sobě. A o tom žádná, ten kluk umí tancovat. Jenže do toho se ještě musí zamilovat dělat průsery, snažit se z nich dostat... Na tancování tak nezbývá moc čas, což se na filmu projevuje negativně samozřejmě. Film se ke konci mění už v naprosto vyčpělou romanci, která nenadchne, spíš naopak. Problém je ale v tom, že ani to závěrečné taneční číslo není ničím výjimečné, i když se snažili i bubeníci. Ano, je to rytmické, pohne to s vámi, možná, ale že by vás to vyhodilo ze židle, to asi těžko. ()

Reklama

kikuka 

všechny recenze uživatele

Romeo&Júlia mustra dvoch rozhádaných "klanov" ("bráchov", čo robia klub biznis), so scénami, ktoré kričia úvahou "veď v Hriešnom tanci to fungovalo, tak tú scénu trochu to a bude to". A bolo. Jasne, tanečne fun, zvyšok au. Aj keď zatiaľ asi národnostne najpestrejšie a v tomto smere nie také šablónové, ako Center Stage (okej, to bolo o inom tanci, ale tak....). ()

lobo87 

všechny recenze uživatele

Scenárista Duane Adler je expertom na tanečné filmy a konečne sa chopil réžie. Podarilo sa mu natočiť svieži hudobno-tanečný film, ktorý má dva veľké plusy: prvým je obsadenie ázijskej kočky do hlavnej úlohy a druhým to, že KONEČNE nejde v tanečnom filme o nejakú súťaž (klišé s tým súvisiace a nesporne väčšia kvalita na strane porazených sa už stali samozrejmosťou). Keď sa hovorí a riešia vzťahy v štýle Rómea a Júlie, je to o dosť slabšie, ale perfektné tanečné čísla film ťahajú hore. Pre teenagerov a fanúšikov tohto žánru príjemná povinnosť... 65% ()

Honzulik 

všechny recenze uživatele

Make Your Move - tak při sledováním tohoto filmu (se svou drahou polovičkou) jsem čekal, že to bude zase strašná nuda a že tam nebude nic jiného než tanec. Nakonec jsem byl celkem příjemně překvapený. Pokud hledáte film s dobře organizovaným tokem linie příběhu, tak raději doporučuji tento film vynechat, ale kdo je milovník hip hopu užije si svoje. Takže opravdu záleží na tom, který úhel pohledu divák použíje a sám si rozhodne, zda shlédnutí filmu stojí za jeho drahocenný čas. Já si myslím, že film stojí za to vidět... ()

Galerie (58)

Reklama

Reklama