poster

Make Your Move

 • Jižní Korea

  Meikeu yueo ubeu

 • Jižní Korea

  메이크 유어 무브

 • USA

  Make Your Move 3D

 • chorvatština

  Cobu 3D

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Make Your Move

Hudební / Romantický / Drama

Jižní Korea / USA, 2013, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Honzulik
  ***

  Make Your Move - tak při sledováním tohoto filmu (se svou drahou polovičkou) jsem čekal, že to bude zase strašná nuda a že tam nebude nic jiného než tanec. Nakonec jsem byl celkem příjemně překvapený. Pokud hledáte film s dobře organizovaným tokem linie příběhu, tak raději doporučuji tento film vynechat, ale kdo je milovník hip hopu užije si svoje. Takže opravdu záleží na tom, který úhel pohledu divák použíje a sám si rozhodne, zda shlédnutí filmu stojí za jeho drahocenný čas. Já si myslím, že film stojí za to vidět...(11.4.2014)

 • kaylin
  **

  Jůů, další taneční kýč, tentokrát v korejsko-americké produkci. Rádoby drsný příběh, kde je kluk, který má problémy se zákonem a který se zaplete do špatné hry, ale hlavně je to tanečník, který to má v sobě. A o tom žádná, ten kluk umí tancovat. Jenže do toho se ještě musí zamilovat dělat průsery, snažit se z nich dostat... Na tancování tak nezbývá moc čas, což se na filmu projevuje negativně samozřejmě. Film se ke konci mění už v naprosto vyčpělou romanci, která nenadchne, spíš naopak. Problém je ale v tom, že ani to závěrečné taneční číslo není ničím výjimečné, i když se snažili i bubeníci. Ano, je to rytmické, pohne to s vámi, možná, ale že by vás to vyhodilo ze židle, to asi těžko.(4.2.2014)

 • sha.piro
  ***

  Krásná BoA a první scéna její skupiny s bubny za jedna s hvězdičkou, ostatní mě už tolik neoslovilo. No, i když, vcelku pěkné byly ještě tři scény - vystupující skupina ve Staticu (po příchodu Donnyho) a dvě taneční scény Ayi a Dannyho - po Ayině lekci bubnování a u "Romea" doma po jeho prvním oficiálním vystoupení v klubu. Zbytek tolik líbivý už nebyl. Film jako takový nic nového nepřinesl a jeho děj byl vcelku snadno předvídatelný. Hudba (alespoň na můj vkus) byla příliš komerční a naprosto nezajímavá. Nenašla se mezi nimi ani jedna jediná, která by mě oslovila tak, že bych si podupával, nebo mi utkvěla v paměti. Největší problém filmu je ale v tom, že je to jedna velká a nechutná "filmová reklama" na produkty firmy Apple (v celém filmu se neobjevil jediný člověk, který by používal počítač, notebook, nebo telefon jiného výrobce) a že téměř veškeré taneční scény v něm měly být velkou improvizací a tak rozhodně nepůsobily. Ale je mi jasné, že většině mladých lidí, na které byl film cílen, to bude asi jedno. Pro mladé nadšence a fanoušky hlavní představitelky (zde mezi herci z neznámého důvodu nezmíněné BoAy) si dovolím k filmu přidat odkaz pro oko vcelku vkusně sestavený videoklip. Byť je tenhle song hodně komerční (a dost mi připomíná B. Spears), je mnohem chytlavější, než většina těch, co zazněly ve filmu http://www.youtube.com/watch?v=8fHERLFv-FU Film: 48%(11.10.2013)

 • lobo87
  ***

  Scenárista Duane Adler je expertom na tanečné filmy a konečne sa chopil réžie. Podarilo sa mu natočiť svieži hudobno-tanečný film, ktorý má dva veľké plusy: prvým je obsadenie ázijskej kočky do hlavnej úlohy a druhým to, že KONEČNE nejde v tanečnom filme o nejakú súťaž (klišé s tým súvisiace a nesporne väčšia kvalita na strane porazených sa už stali samozrejmosťou). Keď sa hovorí a riešia vzťahy v štýle Rómea a Júlie, je to o dosť slabšie, ale perfektné tanečné čísla film ťahajú hore. Pre teenagerov a fanúšikov tohto žánru príjemná povinnosť... 65%(21.10.2013)

 • lulundia
  ****

  Pokud budete hledat chyby (jako já), protože filmů na stejné téma už je mraky, najdete je (jako já), ale i tak to stojí za vidění. hlavní dvojici budete držet palce a hudební scény jsou perfektní. Pokud se necháte unést a budete v myšlenkách juchat pod lampióny spolu s herci, bude se vám to líbit :-).(15.3.2015)