poster

Make Your Move

 • Meikeu yueo ubeu

 • 메이크 유어 무브

 • slovenský

  Make Your Move

 • anglický

  Make Your Move 3D

 • Cobu 3D

  (neoficiální název)

Hudební / Romantický / Drama

Jižní Korea / USA, 2013, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Jůů, další taneční kýč, tentokrát v korejsko-americké produkci. Rádoby drsný příběh, kde je kluk, který má problémy se zákonem a který se zaplete do špatné hry, ale hlavně je to tanečník, který to má v sobě. A o tom žádná, ten kluk umí tancovat. Jenže do toho se ještě musí zamilovat dělat průsery, snažit se z nich dostat... Na tancování tak nezbývá moc čas, což se na filmu projevuje negativně samozřejmě. Film se ke konci mění už v naprosto vyčpělou romanci, která nenadchne, spíš naopak. Problém je ale v tom, že ani to závěrečné taneční číslo není ničím výjimečné, i když se snažili i bubeníci. Ano, je to rytmické, pohne to s vámi, možná, ale že by vás to vyhodilo ze židle, to asi těžko.(4.2.2014)

 • lulundia
  ****

  Pokud budete hledat chyby (jako já), protože filmů na stejné téma už je mraky, najdete je (jako já), ale i tak to stojí za vidění. hlavní dvojici budete držet palce a hudební scény jsou perfektní. Pokud se necháte unést a budete v myšlenkách juchat pod lampióny spolu s herci, bude se vám to líbit :-).(15.3.2015)

 • lobo87
  ***

  Scenárista Duane Adler je expertom na tanečné filmy a konečne sa chopil réžie. Podarilo sa mu natočiť svieži hudobno-tanečný film, ktorý má dva veľké plusy: prvým je obsadenie ázijskej kočky do hlavnej úlohy a druhým to, že KONEČNE nejde v tanečnom filme o nejakú súťaž (klišé s tým súvisiace a nesporne väčšia kvalita na strane porazených sa už stali samozrejmosťou). Keď sa hovorí a riešia vzťahy v štýle Rómea a Júlie, je to o dosť slabšie, ale perfektné tanečné čísla film ťahajú hore. Pre teenagerov a fanúšikov tohto žánru príjemná povinnosť... 65%(21.10.2013)

 • sha.piro
  ***

  Krásná BoA a první scéna její skupiny s bubny za jedna s hvězdičkou, ostatní mě už tolik neoslovilo. No, i když, vcelku pěkné byly ještě tři scény - vystupující skupina ve Staticu (po příchodu Donnyho) a dvě taneční scény Ayi a Dannyho - po Ayině lekci bubnování a u "Romea" doma po jeho prvním oficiálním vystoupení v klubu. Zbytek tolik líbivý už nebyl. Film jako takový nic nového nepřinesl a jeho děj byl vcelku snadno předvídatelný. Hudba (alespoň na můj vkus) byla příliš komerční a naprosto nezajímavá. Nenašla se mezi nimi ani jedna jediná, která by mě oslovila tak, že bych si podupával, nebo mi utkvěla v paměti. Největší problém filmu je ale v tom, že je to jedna velká a nechutná "filmová reklama" na produkty firmy Apple (v celém filmu se neobjevil jediný člověk, který by používal počítač, notebook, nebo telefon jiného výrobce) a že téměř veškeré taneční scény v něm měly být velkou improvizací a tak rozhodně nepůsobily. Ale je mi jasné, že většině mladých lidí, na které byl film cílen, to bude asi jedno. Pro mladé nadšence a fanoušky hlavní představitelky (zde mezi herci z neznámého důvodu nezmíněné BoAy) si dovolím k filmu přidat odkaz pro oko vcelku vkusně sestavený videoklip. Byť je tenhle song hodně komerční (a dost mi připomíná B. Spears), je mnohem chytlavější, než většina těch, co zazněly ve filmu http://www.youtube.com/watch?v=8fHERLFv-FU Film: 48%(11.10.2013)

 • kikuka
  *

  Romeo&Júlia mustra dvoch rozhádaných "klanov" ("bráchov", čo robia klub biznis), so scénami, ktoré kričia úvahou "veď v Hriešnom tanci to fungovalo, tak tú scénu trochu to a bude to". A bolo. Jasne, tanečne fun, zvyšok au. Aj keď zatiaľ asi národnostne najpestrejšie a v tomto smere nie také šablónové, ako Center Stage (okej, to bolo o inom tanci, ale tak....).(1.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace