poster

Jak se zamilovat (v osmi lekcích) (TV film)

 • USA

  How to Fall in Love

 • Slovensko

  8 lekcií lásky

Komedie / Romantický

USA, 2012, 83 min

Režie:

Mark Griffiths

Producenti:

Oliver De Caigny

Scénografie:

Paul Joyal

Kostýmy:

Tina Fiorda
(další profese)
 • Poga
  **

  Velmi nudný televízny film, ktorý dopláca hlavne na predvídateľný a ničím prekvapujúci scenár a veľmi zlé obsadenie hl.mužskej postavy. Skrátka tam niečo nesedí. Napriek tomu, že produkcia je na televízne pomery na veľmi slušnej úrovni. Chýba režijné vedenie, atmosféra. Zachraňuje to aaspn pekná ženská. 2/5(28.11.2013)

 • FFilipCZ
  **

  Lekce č.1: Sebevědomí, Lekce č.2: Jak prolomit ledy, Lekce č.3: Umění rozhovoru, Lekce č.4: Začít se svěřovat, Lekce č.5: Ať má pocit že je jedinečná, Lekce č.6: Sbližování, Lekce č.7: Kompromis. Lekci číslo osm jsem nějako nepostřehl, ale nejspíše to bude něco jako "Jak přimět svojí lektorku, aby se do vás zabouchla. Tisíckrát omílaný a přežvýkaný děj, který už nikoho nepřekvapí ani nenadchne, když se k tomu přidají i celkem nudní herci, stěží to dá na ty dvě hvězdy.(8.8.2013)

 • Kejt.lin
  ***

  dost předvídatelný, všední - neurazí, nenadchne..ale dobrá odragovačka, ideální na relax, nebo na to když ležíte s chřipkou v posteli, nudíte se a chcete film u kterýho nemusíte absolutně přemejšlet, ale zase bacha, abyste u toho neusli..a hlavní hrdinka? no bože! Vyměnt jí a mohlo by to bejt i lepší.. a hlavní hrdina? mohl by mít teda víc elánu, nebejt tak laxní, ale asi neměnit, je to totiž fešák!(20.9.2013)

 • TommyDiamond
  *

  Je to pořád do kolečka do kola…. Harold je zakomplexovaný, nesmělý brýlatý školomet, který ve tvídovém saku se záplatami a béžovými sepranými manžestráky tráví páteční večery u svých nafocených krajinek za písní Franka Sinatry... Nedostatek ženské přítomnosti ho stále ubíjí.... Ovšem co čert nechtěl Harold potká Annie, kterou tajně miloval ještě na střední škole. Annie díky svým osmi lekcím vytvoří z Harolda sebevědomého, pohledného, romantického mladého muže.....tahle story je vážně možná jen ve filmu. Dám jednu hvězdu.....(23.5.2013)

 • MickeyStuma
  ****

  Obyčejný televizní film, přesto nádherný. Je to vlastně zároveň i takový instruktážní návod pro chlapce kteří si nevěří nebo neví jak na to, jak správně navázat partnerský, nebo lépe řečeno milostný vztah. Dějově je zajímavé, že mladík si v tomto naprosto nevěřící, najme svoji nešťastnou lásku ze střední, aby ho postupně naučila, co a jak má dělat. Jak to ve finále všechno dopadne je samozřejmě předem jasné, ale to neznamená, že by se na to nedalo dívat. Průběh příběhu je hodně citový a tak lásky plný, že u romanticky založených diváků i slzička ukápne. Atmosféra je také velice klidná a převážně vážná, takže k zasmání tu absolutně nic není. Není to film pro každého, neboť atmosféra je spíše uspávací a tak zaujme opravdu jen příznivce zamilovaných filmů.(19.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace