Gymkhana: Practice

Krátkometrážní / Sportovní

USA, 2008, 4 min

Ken Block

Z prvního Blockova snímku sálá pravé amatérské nadšení, bavilo mě to paradoxně více než jeho poslední vyumělkovaná pětka.(17.5.2013)

Čtyři hvězdy jsou asi moc, ale tři jsou zase málo a 56 % se mi teda nezdá, takže tomu lupnu čtyři. Ken Block byl nehoráznej frajer už tehdy, ale perfektně je díky tomuhle videu vidět, jakej obrovskej skok kupředu udělali v dalších dílech všichni kolem něj. Pokud vůni benzínu preferujete před provoněnou kávou, drahou kolínskou, nebo čímkoliv dalším, Practice si užijete skoro stejně jako pozdějí díly. V opačným případě se na to nedívejte.(1.3.2013)

• sskrblik

Potom co jsem viděl další díly bylo toto docela slabé. Jasně je pořád neskutečně dobrej, ale jen je tu opravdu málo. Krom jiného auta není moc co k vidění.(21.7.2012)

První setkání s Kenem - v 2008 jsme z toho všichni měli čelist na zemi, po srovnání s dalšími díly je to ale jako porovnávat domácí video se Spielbergem :) Musí se ale nechat že umě a umí stále ... a náčiní k tomu měl vždycky super.(20.9.2012)

• - Subaru Impreza modelový rok 2006 bylo pro snímek kompletně přestavěno firmou Crawford Performance na 530 koní. (Adrai)