Gymkhana Five: Ultimate Urban Playground

Ken Block

Scénografie:

Matthew Holt

• Sfinkter

Pro kárové nadšence nádhera, pro ostatní smrtelníky deset minut záběrů jízdy San Franciscem. Jako reklama na "dýsíčka" dobré.(17.5.2013)

// Created by DC Shoes //(10.11.2013)

Pěkně mu to sviští... Need for Speed na živo se vším, co jste dělali ve hře. Skoky, drifty, rychlost. Bez jediné chybičky a po krásném San Francisku.(21.7.2012)

JohnnyCrash má naprostou pravdu, je to "jenom" pěkně natočená jízda. Ale ten chlap je opravdu dobrej.(13.12.2012)

Zaslouženě nejlepší díl z automobilové série Gymkhana (jak v procentech na ČSFD, tak ve zhlédnutích na YT). Od prvního dílu urazil Blockův štáb dlouhou cestu. Nejenže jsou záběry dynamičtější než v předchozích dílech, ale také se konečně dočkáme skoků. Ovšem nejvíce asi uchvátí, jak Ken solí zatáčky přímo mezi ulicemi, stejně jako ve všech akčních filmech a závodních hrách. Že se jedná o SF jsem neřešil, zkrátka je to skvělá podívaná.(4.6.2019)

http://www.youtube.com/watch?v=LuDN2bCIyus Po slabšej štvorke, kde sa sústredili skvor na efekty než na driftovanie tu máme päťku. Odohráva sa v San Franciscu, ktoré by bolo akokeby určené na podobné somariny. Musím uznať, že predvádzané kúsky boli zatiaľ najobtiažnejšie a som zvedavý čo má Ken ešte pre nás pripravené.(16.7.2012)