Komentáře uživatelů k TV pořadu (11)

Škoda, že interwiew před Danielou Drtinovou má stejný profil, jako to s ní. Proč? Protože je to vzácně asympatická osoba, z níž její politický názor čiší stejně jako pižmo vzácně vyvinutého samce pižmoňe v době říje, jednoduše to není profesionál, neumí se ptát hostů a její názor na daného hosta ovlivní výsledek v děsivě monstrózní míře. Škoda, že byla uklizena do tohohle kdysi dobrého pořadu a těším se, až odejde na novu, vedle smutných postaviček stylu Ládi Hrušky je její místo. EDIT: po odchodu z čt, znovu hvězda navrh(20.1.2014)

To pozadí ve studiu a nasvícení je tak příšerné, že se mi na to nechce vůbec koukat.(22.7.2013)

"Pane místopředsedo, to odstavení předsedy Sobotky jste plánovali dlouhodobě?" Danča jim to dává pěkně sežrat. A to je dobře.(31.10.2013)

• PhillM.

Některá vydání mi nejvíc připomínají ty nejlepší scénky Komediografu s Jarouškem Rýdlem. --- Tak třeba dnes, kdy hostem byl ministr Mládek. Bohyně komiky Drtinová vypouští sofistikovaný humor typu "Rusko si z toho, zdá se, prokazatelně nic nedělá." Jan Mládek se zamotává do slovních výplní a předělů (včetně onoho slavného "éééé" páně Bendy blahé paměti). Dále se moderátorka na něco zeptá, Mládek odpoví na něco jiného, moderátorka to ignoruje a pokládá další otázku - a ptá se na to, na co Mládek právě odpověděl (aniž by se ho zatím ptala). Vzniká tak bizarní situace, kdy Drtinová je jednu otázku pozadu, což by třeba na divadle bylo velmi náročné na režii - a hle, zde vzniká perfektně kompaktní chaos. Pořad se tak stává jakousi příručkou pro fyziky zkoumající teorii chaosu. Nehodnotitelné.(6.3.2014)

• alambert

Odpad kvůli Danielce Drtinové.(3.7.2013)

• kkarx

Drtinová tuhle práci, stejně jako třeba "hvězda" se šminkama Moravec, zjevně neovládá. Zaujatost, emoce, komentování, napadání, skákání do řeči, agresvní tón apod., k interview, diskusi, či debatě z pohledu moderátora nepatří. Moderátor by měl být schopný pokladát inteligentní dotazy a hbitě smysluplně reagovat na odpovědi hostů. Zpovídaného se má pokusit dostat do úzkých svými dobře mířenými otázkami, nikoliv agresivitou jako Drtinová. Pokud dobrého moderátora, pak např. velmi profesionálního Veselovského.(1.11.2013)

Daniela Drtinová do nich pěkně řeže. To je fajn a líbí se mi to.(5.9.2013)

Moje hodnocení: 60%(31.7.2015)

• Matamoroz

Komentář píšu hlavně kvůli paní Kroužkové. Zaujaté, zlé, hádavé a neobjetivní reportérce, která jak stárne i svým vzhledem, nejenom vystupováním, připomíná čímdál více ježibabu. Z kdysi inteligentní, ostré, ale fajn redaktorky se stala nevím proč ostrá, omezená, zaujatá a protivná ježibába, která válcuje vše, co není sluníčkové, vítačské, multikulturní, probruselské, proislámské. Navíc mám jaksi pocit, že ji její práce štve, dělá ji jen že musí...zároveň se zde bohužel rodí další jedovatá kyselá redaktorka, paní Witowská. PS: Po ,,prezidentské debatě,, musím říct, že se omlouvám paní Witowské. Sice v podstatě neodvedla víc, než by se čekalo od profesionálního redaktora ve slušné společnosti, ale i tak díky za to. Palec nahoru.(27.12.2017)

• Torall

Na to se nedá dívat... co to tam ta sebevědomá hlupačka předvádí?(8.11.2013)

• jjemi

Takový pořad naše TV potřebuje, jsou zváni zajímaví hosté na aktuální témata, ale chtělo by to jiný personál. Když slípka s mlíkem na fiží neustále skáče do řeči takové osobnosti jako je Jan Pertánek, lituji, že se to neodehrává v aréně a nemohu po ní hodit snilou bramboru. Tvarůžková, Drtinová a v jiných pořadech i Klepetko neumějí vést rozhovor - klást správné otázky ve správný okamžik! Domnívají se, že skákat do myšlenky je jejich úkol. Ve skutečnosti jejich jednání ruší pozvaného hosta a tok informací. Stejně tak je rušivé a neprofesionální neustálé opakování stejných otázek - různě formulovaných - ve snaze nachytat hostat při lži, pokrytectví či jen omylu. Škoda, velká škoda.(10.11.2015)