Reklama

Reklama

Příběh začíná v americkém strašidelném domě, který se díky své hrůzné pověsti stal turistickou atrakcí. Skupina teenagerů zkoumající paranormální jevy se v noci do domu tajně vplíží a snaží se vyvolat ducha. To, co poté následuje, si nedokázali představit ani v nejhorším snu... (TV Horor Film)

Recenze (13)

corpsy 

všechny recenze uživatele

The Asylum, si pri každom svojom´´spektákli´´ udrží to svoje. Majstrovsky vedení herci, príbeh originálny a formálne strhujúca stránka. Pekne napísané, ale ináč myslené. Ale! V tomto prípade je to polovičatá pravda a tvorcovia naozaj použili všetku svoju talentovanosť, aby sa mohli čo najviac priblížiť k slávnejším, kvalitnejším a úspešnejším predlohám. Zatiaľ fandím, ale dokedy to vydrží? ()

ricci.s 

všechny recenze uživatele

Podpriemerný haunted house horror o skupinke otravných a netalentovaných blbečkov v strašidelnom domčeku obývanom vraždiacimi duchmi. Je to Asylum, a na ich pomery je to ešte ako tak zvládnuté (nakrútili už aj horšie veci). Prvá polovica dosť o ničom, našťastie ku koncu sa to trochu rozbehlo. Teenageri jeden po druhom zomierajú, sem tam nejaký dobrý mordík, dve-tri ľakačky, chabé masky, nuloví herci, klišé námet aj scenár. Takže podľa očakávania nepotešilo, ale ani vyslovene nenaštvalo. ()

Reklama

MICHAEL73 odpad!

všechny recenze uživatele

Dámy a pánové, prohlašuji, že jsem viděl nejhorší film v mém životě. Kdo vůbec tuto hloupou, bezvýznamnou slátaninu napsal? Jako horor působí hůř, jak podprůměrně, že jsem měl dojme, že koukám na špatně udělanou parodii, která není vtipná. Hloupé postavy, příběh, zápletka a pointa nikde! Normálně jsem hodný, ale na něco tak špatného zkrátka nemůžu být hodný. Plýtvání penězmi a časem. ()

George Stobbart 

všechny recenze uživatele

Dosť nudná, nevýrazná a opatrná duchárčina, ktorá nemá čím zaujať, no disponuje niekoľkými príjemnými momentmi, vďaka ktorým ju nemôžem označiť za stratený čas. Skupinka mladých si vyrazí do tajomného duchárskeho domu a samozrejme odtiaľ už tak ľahko neodídu. V niektorých úsekoch som vôbec netušil, či sa ten film berie vážne alebo nie a dokonca som ani nevedel, že to je od slávneho Asylum štúdia, ale úplne zlé to určite nie je a zarytých (sub)žánrových fanúšikov to možno aj poteší. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Podprůměrné béčko o duchách v jednom domě, takže příběh je naprosto klišovitej at se snaží sebevíc. Společnost Asylum poslední dobou dělá duchařiny jako na běžícím páse. A já můžu říct že nejsou nějak špatné. Rozhodně jsem viděl horší duchařiny. Nicméně ani tak film nezachrání, celej film se zbytečně táhne a některé přiblblé scény by se měly vystřihnout, nemá ani cenu komentovat herce, ani efekty, tohle je prostě film na noční promítání kdy si sednete a čučíte. U mě to zabralo tak napůl. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama