Marvel One-Shot: Item 47

Po monumentální bitvě o New York, ve které The Avengers porazili Lokiho armádu, se agenti S.H.I.E.L.D.u snaží zkonfiskovat všechny zbraně zesnulých Chitauri. Jednu se však povedlo získat dvojici zlodějíčků, kteří s její pomocí přepadávají jednu banku vedle druhé. Úkol je tedy jasný - získat zpět ztracenou zbraň a dopadnout zločince, kterým se jako jediným povedlo mimozemský artefakt uvést do chodu. (Psema)

joker.george

Už od prvního pohledu jde poznat, že tento One-Shot patří k nejambicioznějšímu snímku první fáze. Žel produkční hodnoty jsou všechno, co bonus nabízí, jelikož příběh je triviální a vůbec by nevadilo, kdyby se jeho délka značně zkrátila. A také je škoda, že se s novými postavami a jejich věděckým přínosem dále nepracovalo třeba v rámci seriálu. ()

DaViD´82

Je svým způsobem ohromně smutné, když kraťas "co je tak trochu do počtu" má duo vůbec nejzajímavějších postav, se kterými Marvel (zatím) přišel. ()

Psema

Fajnová jednohubka s příslibem, že Lizzy Caplan nevidíme v MCU naposled. Jen ten Coulson prostě chybí. ()

3DD!3

Další příjemný bonus, představující vedlejší kolej Marvelovského vesmíru. Těším se, že Lizzy Caplan a Tituse Wellivera uvidím v jednom z připravovaných filmů tzv. "fáze 2." ()

D.Moore

Bonnie a Clyde s chitaurskou puškou, úvod dokonce připomene Pulp Fiction, a pak už následuje svižný a vtipný zbytek bohužel pohříchu krátkého kraťasu. Marvele, tak sympatické duo by byl hřích v budoucnu ještě nevyužít. ()

Davies182

Obrovitánsky nezajímavé - nedá se říci nepotřebné, jelikož postavy budou zcela jistě účinkovat v dalších snímcích ze stáje MARVELu. ()

Xmilden

Mé první setkání s Marveláckým kraťasem a dopadlo to spíše průměrně. Zcela určitě jsem čekal trošku více. Mnohem výživnější je pro mě sledovat kterak se v bistru po bitvě o New York cpou naši hlavní hrdinové v restauraci. ()

-OverLord-

Rozhodně nečekejte nějaké prodloužení Avengers. Je to spíš taková jednohubka, kde se leccos dozvíte, ale když to vynecháte, rozhodně neprohloupíte. Spíše pro komiksové fajnšmekry. ()

IQ Tiqe

Vlastně to není nic extra, ale má to fajn herce (Lizzy), fajn muziku, marvelovskou hračku a dobře se na to kouká. ()

Kothy

Další parádní marvelácký kraťas. Tenhle se odehrává pár dní po útoku na New York. Jeden mladý pár totiž s chitaurijskou zbraní vykrádá banky. Agent Sitwell je tedy poslán, aby zajistil zbraň a neutralizoval je. Akorát to mohlo být o něco delší... ()

ScarPoul

Pevne verím, že sa duo Caplan a Bradford objavia v nejakom novom Marvelovskom filme. Výborne načrtnuté charaktery, ktoré spravili s tohto kraťasu veľmi príjemne pozeranie. ()

jh666

Je to jeden ze slabších One-Shotů, ale pořád zábava. Jen je škoda, že ani jeden z dvojice zlodějíčků se už nikde neobjevil. 73 % ()

corpsy

Vtipné. No a práve to vyzdvihuje tento MCU kraťas nad priemer. Marvel stále vedel v tomto filmovom vesmíre, kedy je čas na humor a kedy na vážnu nôtu. ()

PauloZ

Zajímavé rozšíření, povedená a atraktivní dvojka, ale je to tak krátké, že se do toho ani nejde dostat, tím pádem to vyzní dost suše. Je ale strašně dobře, že si Marvel takhle nenápadně a postupně chystá druhou fázi, před Avangers 2. Jdou na to opravdu chytře a pečlivě. ()

ledzepfan

Ve výsledku to není nic "jakože převratného" a na mě to má pár rušivých nelogičností, ale krom toho je to hezky chytlavé uvolněné a sympatické.. ()

Vxxx

Bavilo dost :) Lizzy mám ráda už od dob Mean Girls, a že mi jí předhodí Marvel bych nečekala :) 4* ()

gogos

Sympatická ústřední dvojice, promakaná hudba, perfektní efekty a slušný scénář. Asi nejlepší kraťas z One-Shot série. 4* ()