poster

Summer Rescue: tenkû no shinryôjo (TV seriál)

 • Japonsko

  サマーレスキュー~天空の診療所~

Drama

Japonsko, 2012, 9x54 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Zíza
  **

  Začala jsem se na to dívat jen díky Mukaiovi, námět mě nijak nezaujal, ale říkala jsem si, že když tam hraje Mukai a po pozdějším zjištění i Suda Masaki, tak bych do toho jít mohla. Ovšem velký omyl můj, když jsem si myslela, že stačí, aby v seriálu hráli herci, které má člověk rád. Nikoliv. Tři díly za mnou, ani jeden nijak nezaujal, výkony jsou průměrné, charaktery také - nic, co by člověk u Japonců ještě nepotkal. Jediné, co by mohlo být novinkou, je to, že se příběh z většiny času odehrává v horách a vy si tu můžete užít všechna ta drama, co jen na horách mohou zkolabovat. Jenomže za ty tři díly seriál nenabídl nic pořádného - stále je to takové nemystné, neslané a vůbec nemám radost z toho, že to sleduji. Pro mě to bude po třech dílech konec, sbohem Summer Rescue. Bylo by to tak stěží na dvě hvězdičky, ale protože jsem viděla jen třetinu seriálu, hodnotit nebudu. Pokud máte rádi trochu doktořiny za "stísněných" podmínek, hory a jejich nebezpečenství, stojí vám Mukai, Ono Mačiko či kdokoliv jiný z posádky za to, abyste na seriál koukli, jen do toho. Ale pro mě to nemělo chuť, jen nevýrazná šeď...(25.7.2012)

 • Moiraine
  **

  Trvalo mi neskonale dlouho tohle dílko dokoukat. Nedá se říct, že by mě to nebavilo, jenom mě to nezaujalo natolik, abych cítila potřebu za týden pouštět další díl. V některých okamžicích mi zůstával rozum stát a občas jsem měla pocit, že při příštím 'ganbare' začnu vraždit. Ale to se týkalo víceméně jenom první půlky. Po polovině se začnou řešit jiné problémy a to jsem měla pocit, že se rozjíždí trochu jiný seriál. Každopádně Hayami-sensei očividně nosí smůlu, protože co se tam objevil, tak to byl jeden krizový okamžik za druhým...(20.12.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace