poster

Speed Master

 • Japonsko

  Supîdomasutâ

 • Japonsko

  スピードマスター

Akční

Japonsko, 2007

Režie:

Taikan Suga

Scénář:

Norio Kida
 • Zíza
  ***

  Takový ucházející hudební klip propletený s divnými scénami, nudnými scénami, nicneříkajícími scénami a dvěma závody aut. Ten tichý chlap určitě bude něco jako Jessica Fletcherová - kam přišla, tam se stala vražda - on to má jistojistě stejně, kam přijde, musí závodit... Titulky(18.10.2012)

 • vitekpe
  ***

  Divaky znale asijskeho pristupu musi tato variace na Rychle a zbesile potesit, stejne jako me. Skoda, ze to nebylo kresleny. :-)(15.4.2014)

 • Wanix
  ****

  Je to prostě takové Rychle a zběsile podané japonskou formou. Až zarážející jsou některé zcela okopírované scény ze závodů - hlavně kamerou stejnou jako F&F 1, pak styl postav (největší frajer z okolí coby hlavní záporná postava + zkušená sexy závodnice + maník s prořízlou pusou + hlavní hrdina který se vzal odnikud a všem ukáže) a dějem výrazně podobným F&F 1 a 3. K tomu ještě mizerné dialogy i monology, hrozné herecké výkony a celková stupidita děje. Jenže na druhou stranu v žádném jiném filmu běžný divák nemá šanci vidět tolik z konstrukce bezpístového Wankelova motoru, má to fajn soundtrack, a protože miluju japonské sportovní auta a vůbec celkově japonskou kulturu, tak mi na tom filmu nakonec skoro nic nechybí. Tento film je prostě určený jen pro nadšence, takže za mě jasných 80% :)(22.4.2013)

 • wdc
  ***

  Trochu slabší ale pokud jste na filmy kde jsou auta, závody, tunning tak to je dobré. Mám to v dost hrozném ruském dabingu s českými titulky.(25.4.2020)