poster

Nebezpečný podnájemník

 • USA

  Unstable

 • Slovensko

  Nebezpečný podnájomník

Thriller

USA, 2012, 84 min

Režie:

Michael Feifer

Scénář:

Michael De La Torre

Kamera:

Roberto Schein

Producenti:

Michael Feifer

Střih:

Ely Mennin

Kostýmy:

Cynthia Salazar
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MickeyStuma
  *

  Šablonovitý thrillerový snímek ztvárněný tentokrát až s telenoveláckou precizností způsobuje naprostou nezáživnost všeho dění spojené s typicky nelogickými dialogy a projevy ponurých myšlenek a výjevů. A tak už ani nepřekvapí velice tristní herecké výkony, které svoji neuvěřitelností vřele dokonávají ono dílo zkázy. Vypadá to, že je to natočeno převážně pro diváky nemající v oblibě násilí a akčnost, jinak se taková absurdita nedá vysvětlit. Než toto, je lepší bezduše zírat do zdi.(4.5.2015)

 • castor
  *

  Myslel jsem, že si napětím ukoušu nehty :-). Ashley Scott, která se před lety nakrucovala v plavkách před kamerou a pod vodou navrch před žraloky (Do hlubiny), razantně ubrala na nárocích a vrhla se do látky, která by vydala tak na epizodu německého seriálu vysílaného v jednu hodinu ráno. Bad guy je průhledný od první minuty, jen naše hrdinka, která zřejmě kombinuje alkohol s kokainem, slepě důvěřuje pitomému scénáři.(14.12.2015)

 • Zodd
  *

  Tak tento film tenkrát pustili místo jedno filmu v červeném poli, na který jsem se chtěl podívat. Myslím, že se to jmenovalo "Oko za oko" nebo tak nějak. A myslel jsem, že se dívám na správný film, protože mi nějak unikly úvodní titulky. Nicméně film prozradil antagonistu dřív než asi chtěl, proto to pokládám za poměrně vtipnou příhodu.(18.8.2016)

 • - Keď Oliver (Max Charles) sedí na schodoch domu, čakajúc na svojho otca, pričom hovorí s Christine (Ashley Scott) a Nickom (Ivan Sergei), jeho popruh s batohom neustále mení miesto od ľavého k pravému ramenu. (misterz)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace