Hněv seveřanů (S01E02) (epizoda)

• Kanada

Wrath of the Northmen

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2013, 44 min

Pre normálne uvažujúcu časť populácie epizóda priniesla prekvapivo skoré a jednoduché vyplávanie Ragnara a jeho mužov, jarl Haraldson zjavne svoju rolu nezvládal a tak sa dá očakávať že návrat Ragnarovej skupiny nemôže priniesť nič iné ako ozbrojený konflikt jarlových a Ragnarových mužov v nasledujúcich častiach. Ako málo stačí českým občanom ku šťastiu. Stačí vidieť zdevastovaný kostol a svet je hneď krajší a o masakre neozbrojených starcov uctievajúcich náboženstvo ani nehovoriac. Pri čítaní niektorých komentárov a následným zamyslením sa nad stupňom inteligencie dotyčného človeka úprimne ľutujem, že som súčasťou tejto databázy.(27.5.2018)

Druhá epizoda mě potěšila stejně jako ta první, i tentokrát se stále něco dělo, bavil jsem se už u náboru posádky, nudná nebyla ani plavba na západ, podařily se i akčnější scény v Northumbrii a vyrabování a vypálení kláštera zahřálo mé pohanské nitro.(8.5.2018)

Začíná mě to čím dál tím víc bavit. :)(18.11.2018)

7/10(9.4.2016)

Ano, dynamičtější než úvod, začínají se spřádat nitky jednotlivých linií. Postavy se začínají výrazněji profilovat a snad se to ještě více rozjede. Jarl si začíná vyřizovat účty a upevňovat pozici, Ragnar naproti tomu se svou družinou slaví jakýsi první úspěch, a oslaví ho spoustou víceméně bezdůvodného násilí. Holt když tam nenašli žádné příslušnice něžného pohlaví, museli se kluci vyřádit jinak.(17.1.2018)