Král Ragnar přemýšlí o návratu do Anglie, kde jim byla slíbena země, kterou by mohli obhospodařovat... (TV Prima)

Eliott

Stále perfektně zpracované. Rychlý úvod, návrat do Wessexu s brialntně postavenou diplomatickou stránkou a vše vypadá tak optimisticky v prvním díle. Na závěr ještě bitva 90% ()

Kaka

Úvodní oprášení hlavních postav, více domorodých jazyků, božský účes Porunn a solidní závěrečná bitka která ale nenabízí nic převratného. Možná by trojka mohla mít ostřejší start, ale uvidíme co bude následovat. ()

Necrotongue

První epizoda třetí série mě příliš nenadchla. Sice jsem se nenudil, ale měl jsem pocit, že tvůrci jen recyklují starší zápletky, aby mohli předstírat, že se něco dělo. Začal jsem se znovu bavit až u dvora krále Egberta a těšil jsem se na tažení do Mercie, ale netrvalo to příliš dlouho. Myslím, že člověk nemusí studovat vojenskou taktiku, aby přišel na to, že když velitelé rozdělí armádu na dvě části, které se navzájem nemohou podpořit, je to jasný projev stupidity. A nemůžu si pomoct, ale ta výstroj mi fakt vadí. ()

Trevor

Pilotný diel s proroctvom a prípravou na turné po Anglicku, v ktorom Ragnar bojuje po boku kráľa Wessexu vo vojne o britskú provinciu Mercia, zatiaľ čo Lagertha spolu s Athelstanom a kráľom Wessexu Ekbertom putujú na prísľubené pozemky. Asi som jediný, komu to vadí, ale to že šípy ktoré strieľajú Sasovia z Mercia zasiahnú na lodiach iba vojakov kráľa Ekberta a žiadneho vikinga a že do oči bijúce zlé rozostavenie vojakov si všimne iba Ragnar Dokonalý je naozaj trochu smiešne, ale inak celkom dobre spracované a vytvorilo sa miesto pre mnoho ďalších intríg, ktoré robia dej znesiteľným. ()

BROKEN_

Jako začátek 3 série luxusní rozjezd. Nechápu proč nespojijou celou jednu armádu, neee oni si to rozdělí, jedna větší než druhá. Na co asi Ragnar zaútočí co?! Ale aspoň jsem se zasmál. ()

Arkanoid

Znova vo Wessexe. Postavy medzi sebou nemajú konflikty. Ecbert v podaní Linusa Roachea je lišiacky zvodca gentleman. Záverečné vojnové napätie je vyriešené klasikou - rozdeľuj a panuj. ()

Loki_Six

"I cannot see another child, no matter how far I look. I see a harvest celebrated in blood. I see a trickster whose weapon cleaves you. I see a city made of marble. And a burning broiling ocean. ...It is the way of the prophecy. Only to be understood when it has happened and it is too late to change it. " ()

Jan.Cada1

Po roce jsem se rozhodl vrátit k tomuto seriálu. První díl třetí série nebyl špatný, překvapivě si toho dost pamatuji a nemusím se tedy ani vracet. První polovina byla taková pomalejší, ale po příjezdu seveřanů do Wessexu se to pěkně rozjelo. Určitě budu se třetí sérií pokračovat. ()

0verseer

"Why are they attacking just my uncle?" Skvelý začiatok novej série. Úvod patril tradične príbehovej časti a (aspoň zatiaľ) nádejnému spojenectvu medzi Egbertom a Ragnarom, koniec zase jatke na pobreží a Flokimu (Kingslayerovi :)). ()

johnsnow

Diel ktorý nám ukáže čo to nové v domovine Ragnara aby nás vzápätí vzal späť do Wessexu kde sa všetko zdá sa na dobré obracia(uvidíme dokedy) A na záver síce kratšia ale dobrá bitka. Akurát veliteľské schopnosti Mercijských vodcov sú skvelé. Neviem či sú ultimátny pablbi alebo rátali s tým, že Ragnar je jebnutý pako, ale rozdeliť armádu na dve časti, jednu väčšiu a jednu menšiu bez toho aby sa vzájomne podporili je prúser. A to, že sa princ čudoval prečo útočia na menšiu skupinu, tak to je už vážne top. ()

PatrikP4

Opět bitva dobrá... Sice až na závěr ale spokojenost... Král je opět skvělý hráč, vypadá jako hodný děda, ale není, v tom něco bude, z předchozích dílů víme že má velké ambice... Překvapivě nevadil Bjorn, Rollo nebo další nesympatické postavy... ()

Nemezzis

Ragnar se vrací do Anglie, aby si převzal přislíbenou půdu pro farmaření, král mu ale sdělí, že má podmínku, aby bojovali o Mercii. Lagertha začíná zakládat farmu. Ragnar poráží polovinu království Mercie... ()