Přípravy na dobytí Paříže vrcholí. Rollovy myšlenky se ale ubírají úplně jiným směrem, stále nemůže dostat z hlavy prorokovu věštbu... (TV Prima)

DragonnCZ

Floki za co ti to stálo, proč si to udělal? Jedna z nejlepších postav tohoto seriálu, která už od začátku měla velkou budoucnost a naději a k tomu Ragnar nakonec Křesťanem?? No to mě poser. Začíná se to pořádně rozjíždět ta 3 série. ()

Kaka

Ultimátní scéna mučení, sice trochu moc otravného náboženského podtextu, ale finální zůčtování nepřekapilo a tak nějak se jen čekalo ve kterém díle to přijde. Intenzivní, plnokrevný díl. Jeden z nejlepších ve třetí sérii. ()

Necrotongue

Konečně přišli tvůrci s epizodou, která stála ve třetí sezóně za to. Přestože mi často leze Flokiho i Athelstanovo náboženské vytržení na nervy, epizodu jsem si užil, protože jsem se opět ujistil o tom, že účel světí prostředky a že křesťanská láska k bližnímu se často projevuje dosti barbarsky. ()

Trevor

Vynikajúca epizóda, ktorá ukázala Ragnara rovnako tak ako Flokiho v pravom svetle. Ragnar sa snažil utajiť svoj neúspech vo Wessexe a Floki konečne svoju nenávisť ku kresťanom prejavil preňho tyickým štýlom, zabitím neozbrojeného človeka, mnícha Athelstana. Sú chvíle, keď sa Vikingovia približujú k Hre o tróny. ()