Přípravy na dobytí Paříže vrcholí. Rollovy myšlenky se ale ubírají úplně jiným směrem, stále nemůže dostat z hlavy prorokovu věštbu... (TV Prima)

Kaka

Ultimátní scéna mučení, sice trochu moc otravného náboženského podtextu, ale finální zůčtování nepřekapilo a tak nějak se jen čekalo ve kterém díle to přijde. Intenzivní, plnokrevný díl. Jeden z nejlepších ve třetí sérii. ()

Necrotongue

Konečně přišli tvůrci s epizodou, která stála ve třetí sezóně za to. Přestože mi často leze Flokiho i Athelstanovo náboženské vytržení na nervy, epizodu jsem si užil, protože jsem se opět ujistil o tom, že účel světí prostředky a že křesťanská láska k bližnímu se často projevuje dosti barbarsky. ()

Trevor

Vynikajúca epizóda, ktorá ukázala Ragnara rovnako tak ako Flokiho v pravom svetle. Ragnar sa snažil utajiť svoj neúspech vo Wessexe a Floki konečne svoju nenávisť ku kresťanom prejavil preňho tyickým štýlom, zabitím neozbrojeného človeka, mnícha Athelstana. Sú chvíle, keď sa Vikingovia približujú k Hre o tróny. ()

DragonnCZ

Floki za co ti to stálo, proč si to udělal? Jedna z nejlepších postav tohoto seriálu, která už od začátku měla velkou budoucnost a naději a k tomu Ragnar nakonec Křesťanem?? No to mě poser. Začíná se to pořádně rozjíždět ta 3 série. ()

Arkanoid

Ragnar sa až teraz dopúšťa vraždy v záujme ochrany svojho renomé. Rezanie ucha je extrém, ale čo, kresťania sú kresťania. Máme tu aj duchovno, za aké by sa nemusel hanbiť ani Terrence Malick. Floki ide naplno svoj fanatizmus a Ragnar ostáva smutný, ale uctievajúci. ()

Najt

Mega díl. Zatím asi největší zvrat. V minulém díle se král vybarvil a v tomto zase Ragnar. Král bohužel ve špatném, ale Ragnar ukázal svůj charakter. A Floki ? To je stejný dement jako Loki. Už chápu, proč dostal tohle jméno. ()

0verseer

Aj keď tie nábožensko-mystické prvky v tomto seriáli nemusím, musím uznať, že ma koniec prekvapil. Nemôžem o ňom napísať prakticky nič, ak sa chcem vyhnúť spoilerom, ale vážne som toto nečakal, 9/10. ()

johnsnow

Scéna s mučením Ecbertovej nevesty drsná. Athelstanova scéna s božím svetlom nič extra. Príchod Jarlov za Ragnarom poteší, môže sa vyraziť na Paríž. Jo a Floki dal Athelsatnovi dobrú sekerkou do hlavy. A koniec značí, že Ragnarovi asi prepne. ()