Ragnar je přesvědčený, že umírá, a začíná se připravovat na svůj odchod. Když je jeho tělo pohřbíváno ve Flokiho rakvi, dojde k nečekané události... (TV Prima)

Kaka

Plán dobytí Paříže jakoby z oka vypadl Dannyho Parťákům, ale tak proč ne. Originalita musí být i ve středověku. Potěší dojemné zpovědi i moment překvapení. ()

Necrotongue

Závěrečná epizoda sympaticky zakončila zprvu rozpačitou třetí sezónu a odkazuje na historickou postavu Gaange Rolfa, zakladatele normanské dynastie. Zatímco Řekové přišli s trojským koněm, Vikingové si vystačili s pařížskou rakví a výsledek byl v podstatě stejný:-) Díky Odově koníčku jsem se taky dozvěděl, že depilace má ve Francii opravdu dlouhou tradici. ()

Trevor

Kam sa hrabe trójsky kôň, prechod Hannibala Alpami, ríša Alexandra Veľkého či Julius Ceasar keď tu máme Ragnara Zmŕtvychvstaného...Keď sa už človeku zdá, že tvorcovia dokážu seriál priblížiť historickým udalostiam, všetko čaro pošlú do preč...Najvyšší čas vrátiť sa k hodnoteniam o tom, ako Ragnar s Bjornom doplávajú na Jupiter a zbrane pred nimi skloní aj Optimus prime...Veľká škoda, napriek tomu dobre spracovaný pohreb nemŕtvého Ragnara, ktorý však hneď zničí pozvanie Rolla na svadbu, kde by ho zmasakrovali tak, že by si ho dali namiesto slimákov...Mimochodom, tie Galovia čiže dnešný Francúzi začali jesť vďaka Rimanom, ktorý ich ako prvý chovali kvôli spracovaniu v gastronómii... ()

DragonnCZ

Jak již tu v recenzích řečeno "Kam se hrabe trojský kůň, když tu máme Ragnara z mrtvých vstání." a já mohu jen souhlasit. Suprové zakončení a Ragnar je fakt týpek, že skoro nahraje smrtelnou nemoc a nahraje mrtvolu jen aby mohli pak jako trojský kůň vyplenit Paříž zevnitř. :D Mega se těším až si hnedka pustím 4 sezónu! ()

Arkanoid

Rozlúčka je zvláštna. Smrť civilným spôsobom, bez veľkých fanfár, nebudí toľko emócií, na druhú stranu, tá emotávna dramatická by sa sem možno už nehodila, lebo ostatné postavy okrem mŕtveho už vyzerajú použito, čo sa týka ich charakterov a bude preto zaujímavé vidieť, ako sa s nimi pracuje v ďalších sériách. Každopádne príbeh má v rámci zvratov ešte jedno svoje eso v rukáve. V rámci epilógu sa tiež niečo nájde a postavy sú na šachovnici zase trochu posunuté, niektoré takéto rozohrania sme tu už však mali, tak je otázne, v čom to bude teraz iné a či to dokáže adekvátne pobaviť diváka. ()

johnsnow

Pekný výjeb ragnara s Parížanmi. Top bolo to jak kráľa drblo od strachu, možno sa i dosral. Oddo je stredoveká verzia Greya z 50 odtieňov, a návrh na svadbu Rolla s Gizou, no to ešte bude prdel. Jo a koniec ukazuje, že Floki má po piči. ()

Saroman

Začátek dílu se mi zdál dost předvídatelný, moc nápadný, ale druhá polovina byla mistrovská. ,,Kdybys věděl co pro tebe bohové chystají...'' Nemohl jsem od toho odtrhnout oči, skvělé zakončení třetí, otrochu slabší série, než té předchozí, ale přesto *****, takových seriálů je málo. ()