Dobrá zrada (S04E01) (epizoda)

• Kanada

A Good Treason

Zima v divočine

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2016, 44 min

Po dvou letech mě již vypadlo z hlavy kdo s kým proč a nač. Ale závěr překvapivý.(20.4.2018)

9/10(24.4.2016)

Nesmrteľný Ragnar opäť ožije, poháda sa s Bjornom, ktorý odíde do divočiny, aby sa odtiaľ neskôr vrátil dostatočne silný na objavenie Ameriky. Ešťeže situáciu zachráni Rollo a aspoň niekto sa postaví pánovi dokonalému Ragnarovi, kedže aj pokus o zvrhnutie lagerthy končí masakrom jej odporcov, a prekvapivo ju podporujú aj ľudia, ktorých Ragnar spolu s Lagerthov zabili. Solídny úvod série. Flokiho zadržanie Bjornom bol asi najlepší krok Bjorna, avšak Ragnar Flokimu nepochybne odpustí...(17.4.2019)

Celkem rychlí rozjezd, to jsem nečekal. Rollo ty parchante.(26.12.2018)

Start čtvrté sezóny na mně zanechal stejný dojem jako začátek třetí řady- rozpačitý. Události v Kattegatu mi nepřišly zvlášť zajímavé, dřívější intriky se někam vytratily, takže příběhu jaksi chyběla šťáva. Čtvrtou hvězdičku jsem přidal jen kvůli událostem ve Frankreichu, Rollo se postaral o nějaké ty humory (svatba a svatební noc) a následně i o nejdůležitější dění první epizody.(15.5.2018)