Milost (S04E03) (epizoda)

 • Kanada

  Mercy

 • Slovensko

  Slzy radosti

 • Slovensko

  Milosť

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2016, 44 min

 • Necrotongue
  ***

  Třetí epizoda mě spíše zklamala, příběh v podstatě stagnoval a tvůrcům bych doporučil pohádku "Jak se budí princezny", tam byl souboj s falešným medvědem zajímavější i bez digitálních triků. Kromě rozšíření sexuálních vztahů nepřišel s ničím novým ani Wessex, jen Rollo byl zase vtipný, čtenář jeden.(15.5.2018)

 • Trevor
  ***

  Zaujímalo by ma, či Tryskomyš videla čo i len jedinú epizódu seriálu, kedže jej pernamentné hodnotenia a prípadne komentáre pri iných seriáloch vzbudzujú isté pochybnosti. V porovnaní s predchádzajúcou časťou podstatne nezáživnejší dej, zaujal hlavne ťah Erlendura a boj Bjorna s medveďom, ktorý prirodzene vyhral silnejší medveď Bjorn. ZjaveniaAthelstana už tak trochu unavujú, Ragnarova milosť Flokimu neprekvapila a ani udalosti v Mercii či Wessexe, Rollova úloha vo Franskej ríši zatiaľ najslabšou dejovou líniou.(17.4.2019)

 • Laxik
  ****

  Díl opět perfektní, ale musím srazit hvězdu za souboj Bjorna s medvědem. Ten mě maličko zklamal, a to mělo jít o jeden z vrcholů začátku série.(27.3.2016)

 • Kimkong
  ***

  Bjorn loví zvěřinu a koupe se. Ragnar stále neví co chce. Celkově se děj nikam nepohl. Jen si manželé z Wessexu našli nové milence.(20.4.2018)

 • Loki_Six
  ****

  Thor came to a deep channel. The sun dazzled upon the water. On the far bank, a figure sprawled in the sun, his flat-bottomed boat beside him. "Hey," yelled Thor. "You over there! Are you the ferryman and whose ferry is that?" The figure sat up. He cupped his hands and shouted, "Hildolf, the slaughtered wolf, entrusted it to me! And he has given me my orders! So, if you want to cross here, tell me your name!" Demanded the ferryman. "Mmm, I'll tell you. I am the son of Odin, the strongest god of all. So ferryman, you are talking to Thor!" The god's words made waves across the water, they broke at the ferryman's feet. "Now tell me your name," said Thor. And the ferryman, he stood up and he shouted, "My name is Harbard! I seldom hide it."(25.2.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace