Reklama

Reklama

Ragnar a jeho družina se vydávají do Franské říše, aby se znovu pokusili dobýt Paříž. Netuší ovšem, že jejich spojenec Rollo bude stát v čele nepřátelského vojska... (TV Prima)

Recenze (17)

0verseer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Postava Číňanky mi príde zbytočná a do seriálu mi absolútne nesedí, rovnako sa mi nepáči fakt, že z Ragnara sa stáva feťák. :D Seriál stratil mnoho zo svojho pôvodného čara a celé je to také moc "telenovelové". Nie že by som sa však netešil na opätovný bratský súboj, na ktorý táto časť lišiacky navnadila, inak však nič extra neponúkla, 6/10 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Číňanka naďalej zásobuje Ragnara drogami, takže mu hrabe podstatne viac ako zvyčajne a kráľ Nórska spolu s bratom a Flokim zaživa úpália a vymočia sa na kresťanov súčasne, takže liberálny odpad spoločnosti si epizódu nepochybne užil. Bjornovo stretnutie s Rollom na konci epizódy aspoň ako tak opäť zachránilo to, ako naivne vykresľujú Frankov a vôbec všetkých okrem Vikingov v tomto seriály, nehovoriac o kroku kráľa Ekberta z Wessexu , ktorý svojho syna pošle na púťť do Ríma... ()

Reklama

Eliott 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nikdy jsem neměl rád nové postavy, co se v téhle show objevují a o to větší je škoda, že dostávají tolik prostoru. Dale to konečně vypadalo na menší bitku, která však nebyla zobrazena. Jinak epizoda je mírně nadprůměrná co se této série týče. Jsou tam zajímavé scény a rozhovory a rozhodně dávám bonusové body za konec a mučení. ()

leonidas

všechny recenze uživatele

tak po téhle epizodě jsem to vzdal. Vydejchal jsem rychlopalný kuše, překous jsem misteriozního poutníka, furt sem si říkal bude to dobrý, když to má takhle vysoký hodnocení, to ty to vidíš špatně, ale tenhle díl, ten už jsem prostě nezkous. a to jsem se snažil. bůh je mi svědkem, že jsem se snažil ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ano, náboženských vizí a jiného fantazírování nebylo zřejmě dost, takže teď bude Ragnar ještě věčně v rauši- super. Tady naprosto souhlasím s 0verseerem, Číňanka a její zboží jsou úplně zbytečným natahováním děje. Po celou dobu se téměř nic nedělo, a když už mělo dojít ke srážce s předsunutými hlídkami Franků, sledoval jsem místo toho mého "oblíbence" Harbarda. Jestli to tak půjde dál, půjdu s hvězdičkami dolů. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama