Co se mohlo stát (S04E06) (epizoda)

• Irsko

What Might Have Been

• Kanada

What Might Have Been

Bojové vlajky

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2016, 44 min

• leonidas

tak po téhle epizodě jsem to vzdal. Vydejchal jsem rychlopalný kuše, překous jsem misteriozního poutníka, furt sem si říkal bude to dobrý, když to má takhle vysoký hodnocení, to ty to vidíš špatně, ale tenhle díl, ten už jsem prostě nezkous. a to jsem se snažil. bůh je mi svědkem, že jsem se snažil(8.3.2019)

Boring. Užvaněné a prázdné. Konec ale vypadá, že v dalších epizodách budou přece jen ona pověstná vikingská jatýrka.(18.12.2019)

Postava Číňanky mi príde zbytočná a do seriálu mi absolútne nesedí, rovnako sa mi nepáči fakt, že z Ragnara sa stáva feťák. :D Seriál stratil mnoho zo svojho pôvodného čara a celé je to také moc "telenovelové". Nie že by som sa však netešil na opätovný bratský súboj, na ktorý táto časť lišiacky navnadila, inak však nič extra neponúkla, 6/10(21.4.2017)

Číňanka naďalej zásobuje Ragnara drogami, takže mu hrabe podstatne viac ako zvyčajne a kráľ Nórska spolu s bratom a Flokim zaživa úpália a vymočia sa na kresťanov súčasne, takže liberálny odpad spoločnosti si epizódu nepochybne užil. Bjornovo stretnutie s Rollom na konci epizódy aspoň ako tak opäť zachránilo to, ako naivne vykresľujú Frankov a vôbec všetkých okrem Vikingov v tomto seriály, nehovoriac o kroku kráľa Ekberta z Wessexu , ktorý svojho syna pošle na púťť do Ríma...(18.4.2019)

Ano, náboženských vizí a jiného fantazírování nebylo zřejmě dost, takže teď bude Ragnar ještě věčně v rauši- super. Tady naprosto souhlasím s 0verseerem, Číňanka a její zboží jsou úplně zbytečným natahováním děje. Po celou dobu se téměř nic nedělo, a když už mělo dojít ke srážce s předsunutými hlídkami Franků, sledoval jsem místo toho mého "oblíbence" Harbarda. Jestli to tak půjde dál, půjdu s hvězdičkami dolů.(16.5.2018)