The Great Army (S04E17) (epizoda)

 • Kanada

  The Great Army

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2017, 44 min

 • Automaniak
  *****

  Opět se zde ukazuje charisma Bjorna, nejlepší je, jak z něho mají všichni respekt :). Slabší díl, než předchozí, ale není důvod abych nedal 5*.(12.1.2017)

 • pold
  ***

  Nesmyslná jednání postav a nesmyslné propletence se vrací do popředí. Nevím proč scénárista stále potřebuje při každém budování někam postavit Winnickovou s lopatou a od hlíny. Úpadek seriálu pokračuje, obávám se že ho čeká stejný osud jako GoT, tedy rozpliznutí do vykonstruovaných motivací a zápletek bez jakékoli logiky. Jediné co je stále důvodem to sledovat - přesdržky a bitky stále stojí za to.(23.3.2017)

 • 0verseer
  *****

  Napätia sa dá krájať a už chápem, prečo sa tvorcovia rozhodli Ragnara vyškrtnúť. Napriek tomu, že bol skvelý, s jeho postavou už tvorcovia (žiaľ) nemali čo ponúknuť a jeho smrť otvorila dvere ďalším udalostiam. Som zvedavý ako sa to všetko medzi bratmi, Bjornom, Lagerthou a všetkými ostatnými, ktorí si robia nárok na trón vyvinie.(27.4.2017)

 • PaTeXx
  ****

  No aby se z Bjorna nestal nový Ragnar. Like father, like son.(24.5.2017)

 • ArsenalEagle
  *****

  Ragnarovo charisma chybí, ale líbí se mi kam směřují charaktery Bjorna a Ivara. Btw. Bjorn je už starší, než byl Ragnar v první sérii, tak jsem zvědavý, kam až se vypracuje..(14.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace