Velká armáda (S04E17) (epizoda)

 • Kanada

  The Great Army

 • Slovensko

  Veľká armáda

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2017, 44 min

 • pold
  ***

  Nesmyslná jednání postav a nesmyslné propletence se vrací do popředí. Nevím proč scénárista stále potřebuje při každém budování někam postavit Winnickovou s lopatou a od hlíny. Úpadek seriálu pokračuje, obávám se že ho čeká stejný osud jako GoT, tedy rozpliznutí do vykonstruovaných motivací a zápletek bez jakékoli logiky. Jediné co je stále důvodem to sledovat - přesdržky a bitky stále stojí za to.(23.3.2017)

 • ArsenalEagle
  *****

  Ragnarovo charisma chybí, ale líbí se mi kam směřují charaktery Bjorna a Ivara. Btw. Bjorn je už starší, než byl Ragnar v první sérii, tak jsem zvědavý, kam až se vypracuje..(14.1.2017)

 • Necrotongue
  ****

  S každou epizodou se divím stále víc. Dění v Kattegatu bylo ve čtvrté řadě povětšinou nudné, teď se z něj opět stává centrum nejzajímavějších událostí. Ivar se pomalu ale jistě stává extrémně zajímavou postavou a předpokládám, že bude tím, kolem něhož se bude točit děj příštích dílů.(18.5.2018)

 • 0verseer
  *****

  Napätia sa dá krájať a už chápem, prečo sa tvorcovia rozhodli Ragnara vyškrtnúť. Napriek tomu, že bol skvelý, s jeho postavou už tvorcovia (žiaľ) nemali čo ponúknuť a jeho smrť otvorila dvere ďalším udalostiam. Som zvedavý ako sa to všetko medzi bratmi, Bjornom, Lagerthou a všetkými ostatnými, ktorí si robia nárok na trón vyvinie.(27.4.2017)

 • Trevor
  ***

  Na škodu bolo, že na Kattegate nedošlo k bitke, ku ktorej sa schyľovalo, avšak v kontexte budúcich časti to bolo dobré. Nečakal som, že najväčšie sympatie v tejto epizóde získajú Floki s invarom. Čoraz viac intríg na Kattegade, nielen v réžií Invara ale aj nórskeho kráľa zatiaľ zatienila plánovaná výprava do Británie. Tryskomyš ako zvyčajne za 2, načo seriál vôbec pozerať...(27.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace