Pomsta (S04E18) (epizoda)

Pomsta

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2017, 44 min

• Ratemus

všichni čekáme na pořádnou řežbu a dostaneme další natahovanou nudu a scény o který nikdo nestojí a když už to nastane po veškeré té nudě, filmaři si s divákem vytřou prdel a žádnou bitvu neukážou......alespon ta poprava krále stála za to(20.1.2017)

How the little piggies will grunt when they hear how the old boar suffered.(19.1.2017)

Hádka medzi Bjornom a Ivarom vyzneje trochu smiešne, Ubbe sa s radosťou počas svadobnej noci podelí o svoju manželku s Hvitserkom. Haraldova ctižiadostivosť narastá a hľadá slabiny v opevnení Kattegatu. Vikingovia dorazia do Wessexu, kde sme následne svedkami predvádzania početnosti ich armády a Ivar sa popreháňa na voze rímskej kavalérie a následný prestrih na osud kráľa Aella pokazí dojem z celej epizódy. Nedočkáme sa teda očakávaného stretu obrancov a ešte neuveriteľnejšie vyzneje fakt, že britský panovník o sile Vikingov nevedel a nestiahol sa do svojej pevnosti.(27.4.2019)

Děj osmnácté epizody byl dostatečně zajímavý, abych byl připraven udělit pět hvězdiček, ale pak přišel od tvůrců zákeřný úder a já jsem, stejně jako mnozí jiní uživatelé, ubral na hodnocení za to, že jsem byl sprostě ošizen o bitvu. Náladu mi sice lehce napravila poprava krále, ale i tak...(18.5.2018)

Trochu ošizen o bitvu, ale nevadí, ta pravá válka přichází - skvělá upoutávka na další díly. Starej kanec trpěl, ale řezník ještě mnohem víc.(19.1.2017)