The Reckoning (S04E20) (epizoda)

 • Kanada

  The Reckoning

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2017, 44 min

 • Tumbik
  *****

  Této epizodě bych vytkl pouze jednu chybu - neskutečná bitva tam byla jen velmi krátce...(2.2.2017)

 • 0verseer
  **

  Sklamanie. Na najväčšiu bitku, ktorá sa mala v seriáli odohrať bolo to, čo nám tvorcovia ponúkli strašne slabé. Nestačilo, že spravili trosku z Ragnara, ale teraz ešte museli spraviť rovnakú trosku aj Ecberta. Jediný svetlý moment prišiel v kainábelovskom závere, inak to bola vážne bieda, 4/10.(28.4.2017)

 • jarmik
  ****

  Bitva stála celkem za prd, zvrat s Helgou vymyslel nějaký idiot a konec ještě větší idiot. Nebýt hádky synů a pár dalších scén, dám asi 3*. Ragnare, vrať se z jámy... :-/(10.8.2017)

 • ArsenalEagle
  *****

  Po skvělém konci minulého dílu jsme dostali skvělý začátek finále 4. sezóny. Bohužel, bitva trvala jen chvilku a zbytek dílu se jaksi vlekl (nebyl nezajímavý, nic mu asi ani nechybělo), jen to bylo takové vlažnější. Jsem opravdu zvědavý na J.R.Meyerse, jeho charakter vypadá vskutku zajímavě.(3.2.2017)

 • Samuel7
  ****

  Zamrzel mě odchod mých dvou oblíbených postav, jinak to však byla hůře vystavěná epizoda než ta předchozí, hlavně co se týče tempa. A uvést v úplně poslední scéně Jonathana Rhyse Meyerse se mi nelíbilo, byť to ve mně probudilo zvědavost. Ocenil bych ale spíše něco, co by jasně uzavřelo tuto vydařenou 4. sérii než takový cliffhanger.(4.2.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace