Zajatec (S05E05) (epizoda)

 • Kanada

  The Prisoner

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2017, 44 min

 • paddy35
  odpad!

  Lidi, jste normální? Vždyť tohle už jsou opravdu vyloženě nereálné a nelogické kraviny. Tímhle dílem uzavírám Vikingy a dále se dívat nebudu. Tolik patetických, klišovitých a béčkových nesmyslů pohromadě jsem ještě neviděl. Veškerá logika Seveřanů a Angličanů se omezuje na stupidní řvaní a pořád se bojuje, nikdo pořádně neví z jakého vlastně důvodu. Vztahy mezi postavami zamrzly na bodu mrazu a přelévají se nepochopitelně z jedné strany na druhou, což jako celek prostě nedává žádný smysl. Nehledě na to, že chovní hrdinů neodpovídá jejich přidělenému charakteru a spousta se jich chová tak, že od sebe jdou rozeznat pouze vzhledem.(23.12.2017)

 • Necrotongue
  ***

  Už jsem byl z vývoje příběhu zase úplně paf. Jak se Floki, kozel jeden ušatá, dostal bez problémů z Islandu do Kattegatu? Aha, už vím, to bohové. Nikdy jsem o sobě netvrdil, že jsem skvělý válečný taktik nebo stratég, ale takovou blbost jako Ivar bych určitě nevymyslel. Zajímalo by mě, jestli by nějaký věhlasný matematik dokázal vypočítat, kolik Vikingů dokáže prolézt úzkým otvorem, než každou další vystrčenou hlavu prostě někdo usekne? Chabé.(20.5.2018)

 • Rami
  **

  To, jak moc je seriál autentický s realitou, neřeším. Je to prostě jen seriálová zábava na motivy přibližných historických reálií. Ale to, co jsem si v minulých sériích užíval, mě dnes bodá u srdce. Nebo spíš už to není ono. Mám teď namysli boj - zejména v tomto díle. Všichni jen řvou a skutečná strategie nikde. Bohužel chybí i zdravý rozum. Vojáci/válečníci se zmateně motají, aby mohli být snadným cílem. Z logiky věci není žádná taktická výhoda soukat se po jednom z jedněch míst do druhých na nepřítele, když by vlastně stačilo nepříteli zabíjet pomalu ale jistě toho jednoho bojovníka za druhým a ani se nezadýchat. Vojáci se ale zachovali úplně nelogicky. Prostě fuj... Dvě hvězdy dávám jen pro atmosféru, kulisy, kostýmy atp.(23.12.2017)

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Další kvalitní díl. Ivar opět vymyslel zajímavou léčku, čímž rozpoutal moc hezkou krvavou vřavu. Dějová linka ze Sicílie mi doposud přišla maximálně debilní a nezajímavá. Po tomto dílu se vše změnilo. Pánové ukázali, že sice mají svaly, ale s mozkem je to horší. Takže pánové, mám pro vás radu zdarma. Pokud vás někdo pohostí shemale dárkem, tak to s vámi rozhodně myslí zle. Takže snad až na to, že se bohužel vrátil kretén Floki, tak to nemělo chybu. Doporučuji si užívat Lagarthu. Mám trošku takové tušení, že její dny budou co nevidět sečteny.(22.12.2017)

 • rashaverak
  *

  Lze snest jen omezene mnozstvi ptakovin a veci postavenych na hlavu, tento dil bohuzel v hlouposti vynika a bylo to utrpeni, naprostemu zavrzeni serialu zabranila pouze manzelka s zadosti o dalsi dil. Predevsim zacatek kdy se kluci vikingsti dostali dobrovolne asi do nejhosri mozne pozice a aby to pojistili rozhodli se z ni zautocit v nejhorsi mozny okamzik byl vpravde kouzelny. Flokiho cestovatelsky kumst bez navigace uz pak cloveku vlastne ani tak nevadil. Serial pokracuje v upadku, nejvetsi utpeni je pak boj, ktery neni bojem ale jakymsi prapodivnych tancem kdy hlavni hrdinove kosi nebohe komparsisty po tuctech coz je prolnuto naprosto samoucelnymi drsnymi scenami, ktera pokud maji navozovat pocit realna, pak navozuji jen zachvaty smichu. A pribeh sam, porad dokola, ruzne frakce se spojuji a rozpojuji vzajemne zrazuji, odchazeji a prichazeji, casto uzaviraji spojenectvi ktera postradaji jakykoliv smysl a pak jakmile je zradi, pro odduvodneni zrady pouziji nesmyslnost toho proc spojenectvi bylo uzavreno, cimz vsechno znesmyslni jeste jednou. Je opravdu psychycky narocne tento serial koukat a premyslet u toho, zaroven vzpominat na stridmost a logiku prvnich dilu.(14.3.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace