Reklama

Reklama

VOD (1)

Přichází okamžik, na který všichni dlouho čekali. Finální bitva o norské království Kattegat je tady. Bratr proti bratrovi. Ivar proti Lagerthě. Heahmund proti bývalým spolubojovníkům. Všichni jsou připraveni na konec světa... (TV Prima)

Recenze (28)

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Už chápu proč má tenhle takové hodnocení. Styl vyprávění je hodně jiný, než na co jsme zvyklí, ale mně se to mega moc líbilo. Bitva proběhla tak jak jsem očekával. Alex Anderson si roli Ivara neskutečně užívá. Margrethe je hodně psycho :0 . Lagertha má během chvíli bílý vlasy? Wtf. Tak teď jsem zvědav jakým směrem se seriál vydá. ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

bitka bola nemastná neslaná, avšak to prelínanie flashbackmi tak to bolo na facku. Ale samozrejme kokota Flokiho tam tiež dáme šak prečo nie. Bože snáď sa fakt obetuje a už pôjde kade ľahšie. A len tak mimochodom zabijeme pár postáv, ale bez emócii šak načo. Takže priemer ale aspoň lagertha dostala cez piču a v závere sa navracia Rollo tak uvidíme akú úlohu zohrá. ()

Reklama

Cheeter 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Celkově pozitivně hodnotím snahu udělat epizodu nějak jinou, zajímavou, rozbít monotónnost. Jen je škoda, že to bylo trochu jinak, než by se mi zamlouvalo, ale to je vedlejší. Hlavně, několikrát jsem v ději neorientoval. Konečně přišla redukce hlavních postav, ačkoliv mohla přijít už dříve, alespoň částečně. A stejně nic moc neřeší, alespoň nic zásadního. A návrat Rolla, to je také věc, po které jsem dříve volal a teď se jí dočkal. Snad zamíchá kartami, bylo by to potřeba. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jen těžko uvěřit, že na tomhle pracovali stejní lidé jako na první a druhé sérii. Já říkám bravo, našli jste si způsob jak pokazit bitvu idiotskými a zbytečnými ,,tripy" flashbacky a na střídačku s prolínáním náhodného zábíjení pěšáků hlavnimi postavami. Jinak logicky, proč se raději strana Bjorna a Lagerthy neopěvnila v Kattegatu než se nechat pozabíjet mimo hradby a pak jim stejně město nechat bez boje? (nebo proč ho tedy vůbec před útokem opevňovat v první řadě??) Frankové tu jsou také zcela nelogičtí a nejradši bych dal odpad. 15% čistě za část bojových scén. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V desáté epizodě jsem kladně ohodnotil to, že se tvůrci konečně odhodlali k likvidaci důležitějších postav, ale provedení mě příliš nenadchlo. To, že bitvu, "naporcovali" prostřihy s tím, co jí předcházelo, bylo vcelku v pohodě, ale ty přiblblé vize a podivné stavy některých postav mi lezly na nervy. BTW- Halfdanův stupidní konec, to fakt nepřišli na nic lepšího? Mohl si třeba při holení brutálně probodnout břicho. Jo, a abych nezapomněl, Ivar to fakt ještě rozchodí, taky to musím prubnout. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama