Peklo (S05E15) (epizoda)

 • Irsko

  Hell

 • Kanada

  Hell

 • Slovensko

  Peklo

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2018, 44 min

 • Frajer42
  ****

  Spoilery! Po dvou předchozích omylech, které nemají ve světě filmů a seriálů moc obdoby, vytáhli tvůrci z rukávu konečně díl, na který se dalo moc hezky koukat. Většina stopáže se točí kolem válečné vřavy, kdy došlo konečně k předesílanému střetu dvou náboženství. Docela si s tím kluci vyhráli. Moc hezky se na to koukalo.Vždy vítám překvapivé úmrtí některé z postav, jen by to ti šulini tvůrci nemuseli popravovat od postav mému srdci nejbližších. Tahle epizoda byla tak zdařená jistě i proto, že byl děj napráskaný akcí, a tak se nedostalo na čuráka Flokiho. Poněkud zvláštní shledávám dějovou linku Ivara, který začal přemýšlet penisem, který nemá a podle toho to vypadá. Lepší 4 kousky. Jen tak dál!(28.12.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Proti předchozí epizodě došlo k obrovskému kvalitativnímu skoku, najednou jsem se zase u Vikingů bavil, škoda, že si tvůrci neodpustili další z Ivarových proslovů. Pravda, bitva mohla být klidně o něco epičtější, ale jsem rád, že mi scénárista nějakou vůbec dopřál, taky mohl přijít střih až na čištění mečů po boji. Mocně na mě ale zapůsobil šéf wessexské tajné služby, to se fakt povedlo.(31.3.2019)

 • Trevor
  ****

  Stret Haraldovej a Alfredovej armády zvládnutý na výbornú, tentokrát aj s dobrou kamerom, hudbou a strihom na Alfredové slová po boji, Magnus si našiel svoje miesto a dúfajme že čím skôr Hvitserk ukončí Ivarovo šialenstvo. Najväčším plusom je však fakt, že v epizóde sa neobjavila Flokiho kolónia na Islande.(17.5.2019)

 • Kaka
  ****

  Pěkná bitva se zapojením obléhacích zbraní jako příjemný bonus navíc. Sice opět trochu kravsky sestříhaná, plná flashbacků, bez absence mistrně zvládnuté válečné vřavy ala GOT, ovšem řemeslo stále vysoko. Co se stalo s Lagerthou těžko říci, Bishop zmagořel a podle toho to vše dopadlo. Zvláštně zpracovaná postava.(25.1.2020)

 • Loki_Six
  ****

  "The Lord came to me last night. He showed me a vision. A vision of hell. And the damned that must endure its fires for all eternity. And I was afraid. In my vision, the Lord, our God spoke to me. He told me that I must renounce my sinful ways once and for all, or I would never see His divine face. I would never hear His divine voice. Only the screams and lamentations of the damned."(11.3.2019)