Reklama

Reklama

Vikingové - Série 5 (2017) (série)


Nejstrašnější věc (S05E17)

(epizoda)
  • Irsko The Most Terrible Thing (více)

Floki a spol. se vydávají do nepřátelského islandského počasí, aby našli Eyvinda a jeho rodinu. Jenže záchranná mise se zvrtne opět v odplatu, která skončí s poměrně velkým počtem mrtvých těl. Bjorn se spojuje s Haraldem a hodlá dobýt Kattegat zpět od svého bratra Ivara. Ivar mezitím posílá Hvitserka, aby zajistil spojenectví s králem Olafem. V Anglii se Alfréd dozvídá o úmrtí svého bratra Aethelreda. Navíc přichází špatné zprávy z východu země. Obrovská flotila seveřanů míří k jeho břehům. (TV Prima)

(více)

Recenze (18)

Eliott 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvůrcům se pokaždé povede pozabíjet hlavní postavy naprosto stupidním způsobem a nebo když už si to někdo zaslouží a pak umře, tak je to provedeno naprosto neuspokojivím způsobem. Nicméně je to jediná epizoda Flokiho dobrodružství která dává trochu smysl. Chudák Helgi. Ivar i Hitsverk nudí a aspoň Anglie to pořád drží. 55% ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Keď sa už už zdalo,že aspoň záver série bude zvládnutý o niečo lepšie,tak tvorcovia opäť vyrukujú s podpriemernou epizódou a dejom na Islande občas pripomínajú nudu zo seriálu Brittania. A žeby bol Hvittserk až taký naivný sa nechce veriť vôbec a o ambícii exmanželky správcu Wesexu ktorá si omotá okolo prsta Haralda aj Björna je opät ako z mexickej telenovely. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Proč jen jedna hvězdička? Protože jsem se strašně nudil. Flokiho islandské dobrodružství mě nebavilo od samého začátku, takže když s ním tvůrci zamázli půl epizody, bylo jasné, že je všechno špatně. Těžko jsem se mohl dojímat nad smrtí v partě totálních magorů, kteří by vzájemným vyhlazením jedině přispěli ke zvýšení tempa příběhu. Ani Ivarova změna ústavy mě příliš neoslovila, takže bída. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Jalová epizoda, kde se téměř polovinu stopáže opět řeší Lokiho trable na Islandu. Řekl bych, že většině divákům, je osud islandské skupinky úplně ukradený a není se čemu divit. Ta druhá polovina také nenabízí žádnou zajímavou zápletku, protože kdo se bude prohánět pod sukní vdovy po mrtvém náčelníkovi, je mi jedno, Ivarovi snahy zbavit se bratra jsou nenápadité a to, že se ke břehům Anglie blíží Dánové....to už je ohraná písnička... . Kdo si myslel, že jdou Vikingové do kopru, ten si u této epizody jen povzdechne, kdo si toho ještě nevšimnul, toho už to asi konečně trkne. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tvůrcům už pravděpodobně začalo chybět, že mě několik dílů nenasrali, takže na tom tentokrát zapracovali. Opět vytáhli z rukávu další z dílů ohledně příprav na bitvu a já nestačím zívat. Opět další dávka nudných keců namísto nějaké té akce, nebo alespoň pletichaření. Dalších 40 minut, které kdyby se neudály, tak divák o nic nepřišel. Flokiho debilní islandská linka už snad nabírá svého konce a tento jeden dlouhý vtip už snad navěky skončí v propadlišti dějin. Času do konce série moc nezbývá, takže už bych rád viděl pouze tři nabušené díly. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama