New Beginnings (S06E01) (epizoda)

 • Kanada

  New Beginnings

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2019, 46 min

Tvůrci:

Michael Hirst

Scénář:

Michael Hirst

Kamera:

Peter Robertson

Hudba:

Trevor Morris

Producenti:

Keith Thompson

Střih:

Aaron Marshall

Scénografie:

Mark Geraghty
(další profese)
 • LachtanShows
  *****

  Já si k Vikingům kdysi nacházel cestu poněkud trnitě a trvalo mi, než jsem jim podlehnul takovým způsobem, že jsem je dohnal až k poslední epizodě. Nyní už bez debat patří mezi moje seriálové oblíbence a věřím, že poslední příchozí série na tom nic nezmění. Možná i naopak. Nový záporák se mi prozatím zamlouvá.(6.12.2019)

 • Velocci
  *

  Nečekal jsem nic převratného, víceméně se od smrti Ragnara neřeší nic jinýho než občanský války mezi zlobivýma děckama. Takže nyní se už po několikáté můžeme těšit na bitvu o Kattegat, kde zemře pár vedlejších postav, který vám jsou uplně u prd**e. Už se těším, až to skončí. Scéna s balónem a vůbec celá dějová linka v Kyjevě - hrůza.(6.12.2019)

 • maruna0007
  ****

  Slušný díl, který staví základy pro závěrečnou sérii. Bjorn se snaží kralovat, Lagertha se snaží osamostatnit se, a Ivar nachází nové spojence. Scéna kdy Lagertha vzpomíná na časy z prvního dílu, kdy žily na farmě s Ragnarem, přiznám se, brečel jsem. Jediný co bych vytknul, je kulhající Lagertha. Na konci 5 série byla v pohodě, a teď najednou kulhá. :-D(6.12.2019)

 • Cheeter
  ***

  Nová série a přidání nové zápletky již osvědčeným schématem. Otevře se nám nějaký svět, království a to zaútočí na Kettegat. Teď půjde o to, jak to tvůrci pojmou.(5.12.2019)

 • leo430
  ****

  Jako úvod to stačilo.. Velice se mi líbila úvodní scéna s Ivarem.. Vousy a dlouhé vlasy mu slušely.. Jinak je vše při starém.. Hvitserk je zde totálně zbytečná postava a stala se z něj akorát fetka :D(20.12.2019)