The Prophet (S06E02) (epizoda)

• Kanada

The Prophet

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2019, 44 min

Bjorn se nemůže rozhodnout, zda má pomoct králi Haraldovi, Lagertha žije poklidně na nové farmě, Ubbe by rád zjistil, co se stalo s Flokim. Ale tou nejzajímavější dějovou linkou je Ivar nacházející se v Rusku. V další epizodě se můžeme těšit na akci, zatím si vede závěrečná 6.řada dobře, jen tak dál.(9.12.2019)

• sadsammy

Nevím jestli je to dobré pokračování velkolepého seriálu o vikingech, tedy řeknu jenom, že není to špatný a na tom asi skončím. Hra herců pomalu padá, nečekala jsem od D. Kozlovského takový dobrý výkon, protože v Rusku ho nemáj moc rádi, ale on asi jedinej kdo tahá seriál svoji šílenou hrou, Ivar mne docela zklamal. Jinak dál budu koukat jen proto abych se dozvěděla jak se skončí.(9.12.2019)

Nieje to zlé, ale stále to niesu tí Vikingovia.(8.12.2019)

Oproti předchozímu dílu mírný posun k lepšímu, nicméně už to není, co bývalo. Já jsem rozhodně spokojen s tím, že k dalším dílům nedojde a série snad odejde se vztyčenou hlavou.(5.12.2019)

Osobně se mi úvodní díl líbil víc než tento.. Ale zase jsme poznali více ruského krále, který si bude s Ivarem rozumět. Je to stejný magor jako on :D(20.12.2019)