Vikingové - Série 6 (2019) (série)

Duchové, bohové a přisluhovači (S06E03)

(epizoda)
  • Irsko Ghosts, Gods and Running Dogs (více)

Po návratu do Kyjeva nechá Oleg uvěznit svého bratra Dira. Zatímco Ívar učí Igora staroseverštině, najdou Dira zohaveného a přivázaného jako psa... (TV Prima)

Kaka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Bída s nouzí pokračuje. Od odfláklýh kulis v Rusku, po špatnou práci maskérů, přes otravné vedlejší postavy. Chybí starý dobrý Kattegatt a Ragnar vs Rollo. Naštěstí je tady ke konci alespoň nějaká akce. ()

Eliott

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Vikingy jsem měl rád a vůbec se mi nelíbí co se s nimi stalo. Příběh v Rusku je sice vylepšením příběhu na Islandu, ale pořád je to dosti nezáživné a tím pádem k ničemu. Lagertha již zdá se také nemá show co nebídnout, Hitsverk se změnil v nicotného ochlastu a Bjorn se snaží vládnout, což mu nejde a diváka to ani nebaví, neboť si oblíbil Bjorna pro jeho horkou hlavu a ohromnou sílu. Jediná zajímavá postava zde zůstává Ubbe, kterého ale tvůrci pomalu vypravují na Island, takže můžeme s jistotou čekat další krok zpět. ()

Frajer42

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Spoilery! Moje volání po půvabných ženštinách bylo vyslyšeno a Bjorna si narazila moc hezká klisnička v říji. Na jeho místě bych měl strach se ukázat doma vzhledem k tomu, jaká napěněná Marfuše jej přivítá. Moc se mi líbí, kterak se Ragnarův charakter rozmělnil mezi všechny jeho syny. Každý si z něj odnesl něco a místo aby všichni dohromady udělali moc, tak dochází ke střetu. Nejlepší stále zůstává dějová linka z Ruska, kde se Ivar učí novým metodám mezilidské komunikace. Lagartha, v minulosti pacifistka, opět vykopala válečný meč a zřejmě nás čeká menší dějová vsuvka. Celkem chválím, jak se seriál prozatím vyvíjí, protože nelze úplně přesně předpokládat, vývoj nejbližších událostí a zdali nás třeba některá z postav neopustí, což by bylo úžasné. Lepší 3 kousky. ()

Trevor

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ubbe je dočasne poverený vedením Kattegadu zatiaľ čo sa Bjorn vydáva na pomoc Haraldovi. Hvitserk prepadol alkoholu a duchom minulosti, Lagertha sa dozvie, že na ich ostrove sa usadili Ivarovi muži, ktorých Bjorn vyhnal z Kattegadu a prepadávajú miestne ženy a Ivar zisťuje, že Oleg je tak trochu ešte horší panovník, akým bol on sám...Lagertha vyhrabala meč zo zeme podstatne skôr ako som očakával, pasca na Bjorna sa zopakovala po Paríži opäť a Bjorn opäť naletel.Trochu stereotypu ale potešilo jednak to, že nenávisť voči kresťanom sa už takmer nespomína, náboženstvo ide tak trochu bokom a skôr sa do popredia dostáva zúfalstvo Hvitserka či brutalita Olega, ktorý pripomína legendárneho Ramseyho Boltona z Hry o Tróny. Zatiaľ prekvapivo dobrá séria. ()