Reklama

Reklama

Vikingové - Série 6 (2019) (série)


Všichni zajatci (S06E04)

(epizoda)
  • Irsko All the Prisoners (více)

VOD (1)

Lagertha brání svoji vesnici proti útoku banditů, následky jsou ale tragičtější, než by kdokoli čekal. Olaf má nový plán, který se týká budoucnosti celého Norska. V Kyjevě Ivar diskutuje o Olegových ambicích týkajících se celé Skandinávie... (TV Prima)

Recenze (17)

zeleznak odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle muze napsat jen uplny dement: "Eliott" Zatím nejlepší epizoda série a výjímečně to i všechno dávalo dobrý smysl. Nejlepší částí je bitva ve vesnici Lagerthy, ale i to pitomé Rusko mne začíná trochu zajímat a Bjorn král také není část k zahození.  Zrovna ta cast, co ho tak skvele zaujala, je ten nejvetsi shit. Skupina decek, kmetu a rychlokvasek-stitonosek to cele uplne srazeji na kolena. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za mě dobrý. Během této série asi erekci zažívat nebudete, ale na finální sérii si to stále drží svůj standard a zápletky a vývoj událostí jsou docela zajímavé. Hodnocení tedy stále koreluje někde mezi 3 a 4 kousky. Tentokrát Rusko trošku slabší a kamsi se pohnul děj na severu. Ať už je řež o ženské osadě, nebo o pokrokovém Olafovi. Každý díl má na konci prozatím docela dobré cliffhangery a dává motivaci k chuti na další epizody. Znovu zažívám ten pocit, že je to sice dobré, ale jsem rád, že další série už nebude. ()

Reklama

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Konečne 5* epizóda, kriplík kuje pikle na Olega, Dir je čoklis, Hvitserk to zas pojebal, ale tie top pasáže sú kecy vyžratca ohľadom vlády Bjorna, a súboj v lagerthinom panstve, kde celkom poteší jedna smrť (viem, že smrť dieťaťa by nemala byť príjemná ale Lagertha  je piča a všetko čo sa jej pojebe mi spôsobuje radosť.) No a ešte týpeček s Islandu má pifku na Bjorna, tak aj jeho by mohol odjebať. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Absolutně to ztratilo grip a téměř všechno proč by měl mít divák ten seriál rád. Hlavní postavy jsou nevyužité a špatně se s nimi pracuje, vedlejší jsou zase pro změnu zbytečné a pracuje se s nimi příliš moc. Napětí a nepředvídatelnost jsou pryč. Z Norska se to přesunulo do celého světa a paradoxně to epizodám neprospívá. Stejně tak této, která trvá 50 minut, ale vlastně nic se v ní pořádně nestane, tedy vyjma situace kolem Lagerthy, která je jako taková od začátku vykonstruovaná jen proto, aby se mohlo něco dít bokem od hlavní linie. ()

Arkanoid 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ivar vysvetľuje Igorovi jeho úlohu. Horkokrvný Bjorn ide vyjednávať a napodiv vyjednáva rozumne. Hvitserk, čo zdedil Ragnarovu slabosť a ľahkovážnosť, sa snaží spamätať a ďakuje Ubbemu za novú zopovednosť. Bjorn sa konenčne od Ketilla dozvedá celú pravdu a obviní ho z jeho zabitia. Pri Olegovom výbuchu na Ivara hrá moderná vážna hudba, bicie. Olaf predstavuje svoju víziu a Lagertha ponúka peknú obranu s dopredu nastavenými hliadkami, ktoré ale osud nešetrí. Bitka je vlažná oproti tomu, na čo sme boli zvyknutí v predošlých sériách, no z epizódy robí zatiaľ najlepšiu. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama