Reklama

Reklama

Vikingové - Série 6 (2019) (série)


Všichni zajatci (S06E04)

(epizoda)
  • Irsko All the Prisoners (více)

Lagertha brání svoji vesnici proti útoku banditů, následky jsou ale tragičtější, než by kdokoli čekal. Olaf má nový plán, který se týká budoucnosti celého Norska. V Kyjevě Ivar diskutuje o Olegových ambicích týkajících se celé Skandinávie... (TV Prima)

Recenze (13)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Olaf navrhne Bjornovi a Haraldovi prímerie a oznámi mu, že chce ukončiť boje medzi jarlami a kráľmi a menovať Bjorna kráľom celého Nórska. Lagertha sa postaví v boji na obranu dediny vyhnancom a Ivar cíti, že Oleg preňho predstavuje hrozbu a chce uzavrieť dohodu s jeho starším bratom Dirom. Hvitserk je na dne a pravdepodobne výpravu po hodvábnej ceste nepovedie, pretože Ubbeho opäť sklamal...Obrana dediny pred vyhnancami a Haliho smrťboli príliš naivné, ale na takéto pasáže sme si už u Vikingov zvykli. Najmä rozhovor cca 6-ročného Haliho s Lagerthou o smrti a Vallhale boli príliš prehnané, ale tak tvorcom to zrejme zapadlo do ďalšieho konecptu seriálu. Rovnako naivný je aj postup Ivara po spoločenskom rebríčku v Kyjevskej Rusi, ale treba uznať že to zďaleka nie sú najhoršie momenty seriálu Vikingovia a stále je 6 séria jednou z najlepších. ()

Mrsina odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Syn jedněch z nejdůležitějších postav v celém seriálu stojí sám proti jednomu válečníkovi, který když se na svém koni rozjede a hodlá toho daného chlapce zabít, tak absolutně všichni, lukostřelci, štítonošky stojí a jen naprosto pitomě čumí a nic nedělají!!! To se na mě nezlobte, ale na to fakt nemám nervy. Tenhle seriál byl v prvních sériích naprosto famózní a vždy se na něj rád podívám znova, ale tohle je už jen stupidní vyplňování už tak o ničem běžícím ději, dávno měl skončit nebo aspoň nebýt tak plný stupidností a zbytečností. ()

Reklama

Eliott 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Zatím nejlepší epizoda série a výjímečně to i všechno dávalo dobrý smysl. Nejlepší částí je bitva ve vesnici Lagerthy, ale i to pitomé Rusko mne začíná trochu zajímat a Bjorn král také není část k zahození. 70% ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Za mě dobrý. Během této série asi erekci zažívat nebudete, ale na finální sérii si to stále drží svůj standard a zápletky a vývoj událostí jsou docela zajímavé. Hodnocení tedy stále koreluje někde mezi 3 a 4 kousky. Tentokrát Rusko trošku slabší a kamsi se pohnul děj na severu. Ať už je řež o ženské osadě, nebo o pokrokovém Olafovi. Každý díl má na konci prozatím docela dobré cliffhangery a dává motivaci k chuti na další epizody. Znovu zažívám ten pocit, že je to sice dobré, ale jsem rád, že další série už nebude. ()

Kaka 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Absolutně to ztratilo grip a téměř všechno proč by měl mít divák ten seriál rád. Hlavní postavy jsou nevyužité a špatně se s nimi pracuje, vedlejší jsou zase pro změnu zbytečné a pracuje se s nimi příliš moc. Napětí a nepředvídatelnost jsou pryč. Z Norska se to přesunulo do celého světa a paradoxně to epizodám neprospívá. Stejně tak této, která trvá 50 minut, ale vlastně nic se v ní pořádně nestane, tedy vyjma situace kolem Lagerthy, která je jako taková od začátku vykonstruovaná jen proto, aby se mohlo něco dít bokem od hlavní linie. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama