Reklama

Reklama

Bjorn se vrací do Kattegatu. Harald se chce pomstít Olafovi. V Kyjevě se Ivar a Igor dozví zajímavé zprávy o princi Dirovi... (TV Prima)

Recenze (27)

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dôstojná rozlúčka s Lagerthou zabral skoro celú epizódu, Ubbe s Bjornom sú rozhodnurý pomstič jej smrť, netušia však že zvláštne správanie Hvitserka súvisí práve s jej smrťou. Igor zatiľa v Kyjeve korčuľuje a Ivar sa už chystá na pompézny návrat do Kattegatu, ak sa splnia Hvitserkove slová príde priamo z neba - na balóne, na ktorom ho naučil lietať Oleg. Mohol by to byť zaujímavý moment. ()

BROKEN_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Emocionální epizoda, která dostane každého, kdo má srdce. Tvůrci si s touhle epizodou poradily na výbornou, a závěrečná rozlučka se slavnou štítonoškou Lagerthou byla skvělá. " Kéž bych u toho mohl být " - Bjorn mě se svým proslovem dostal. Poslední scéna pod vodou byla TOP. OBROVSKÝ PALEC NAHORU! " V mých snech jsme byli vždycky spolu". Brečel jsem, a brečím ještě teď. Ragnar + Lagertha = Forever. ()

Reklama

Eliott odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Náležité, a ze začátku až dojemné rozloučení s Lagerthou. Ale vážně tomu museli věnovat celou epizodu? Dal bych jednu hvězdu jako úctu k Lagertě, ale je to hrozná nuda a ke konci mě to znechutilo natolik, že jsem se vůbec nebavil a začal si hrát s telefonem. PS: kdo je vůbec ta žena co se pořád stará o toho Hitsverka. Měli bychom to vědět? ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spoilery! 90 % epizody se točí kolem pohřbu bývalé královny krásy a mojí druhé nejoblíbenější postavy celého seriálu. Na můj vkus bylo toto rozloučení příliš kýčovité a přeslazené, ale chápu, že bylo nutné, aby si v rámci seriálu přišla na své i něžná pohlaví a přecitlivělí buzeranti. K dokonalosti už chybělo snad jen to, aby přicupitala a pronesla svá slova Bohdalka. My krásní a tvrdí alfa samci si snad přijdeme na své v nadcházejících epizodách. Pohřeb byl jako již tradičně zpracován moc hezky, jen už jsme viděli to stejné asi po patnácté, takže už to nemá ono kouzlo. Děj se pohnul asi o milimetr. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Úplne hluchá časť, prázdna, s jednou témou, na to trebalo 45 minút? Keď už dôstojná rozlúčka, tak to bola smrť Ragnara (S04E15). Ten jeho predslov na záver, tá hudba okolo toho, to bolo jedna z najdojemnejších scén v seriálovej histórii. Lagerthu odpravili len tak obyčajným nímandom a potom trištvrte hodinu len blábolia o tom ako ju milovali a pomstia. Čistá vata, táto postava si zaslúžila isto viac. ()

Galerie (36)

Reklama

Reklama