Zmrtvýchvstání (S06E09) (epizoda)

• Kanada

Resurrection

Akční / Drama / Historický / Dobrodružný

Irsko / Kanada, 2020, 45 min

40 minut se čeká na těch 5 závěrečných, které tak trochu napoví jakou cestou se bude pravděpodobně ubírat druhá polovina šesté série, která je s vyjimkou jednoho dílu vlastně docela nudná.(19.2.2020)

Veľká škoda že k stretnutiu Ivara s Hvitserkom došlo za takýchto okolností. Tvorcovia opäť zapracovali podstatne viac náboženstva ako zaujímavého deja a keď sa už zdalo, že náboženstvo išlo konečne v seriály na druhú koľaj tentokrát ho napchali do každého rozhovoru. A tá vojenská prehliadka, ako ukradnutá z Červeného námestia.Škoda, snáď sa v ďalšej epizóde opäť vrátime k solídne rozbehnutému deju.(2.2.2020)

Taková spíš přípravná epizoda, hodně jsme se dozvěděli, ale ty hlavní zvraty ještě přijdou. A bratří opět v jednom triku.(30.1.2020)

• Frajer42

Jsme před koncem poloviny poslední série, tak proč bychom ten čas ještě bezdůvodně neprotáhli? Taková ta epizoda, která kdyby neexistovala, tak si toho ale vůbec nikdo nevšimne, neboť je zcela bezvýznamná. Do 45 minut se nám vešlo nechutně moc vaty. To, co se dalo říct za 10 minut sledujeme 45 minut. Už mi trošku dochází trpělivost a pevně doufám alespoň v důstojné finále. Už to celé lapá po dechu jako Zátopek v druhé zatáčce, tak snad nás čeká i jeho způsob finiše. Moc se mi nelíbí, co se stalo s postavami typu Ivara nebo fetky Hvitserka. Lepší 2 kousky.(12.2.2020)

"Rusové se blíží ". Celá dějová linka na Islandu se tváří zajímavě, ale opět jako v 5 sérii, je to meh. Bjorn mě zase jako v případě 5 série začíná štvát. Má ženu, která dokonce čeká dítě, ale i tak si zase najde jinou. Ach joo - Už dost! Objektivně je díl za 3*, protože se nic moc neděje, a je to spíše příprava na bitvu s Rusy. I tak dám 4*, jen kvůli závěrečné třetině, po kterém mám velké natěšení, co přijde dál. A poslední věc: Z Ivara se nám pomaličku stává dobrák, až tomu nemůžu uvěřit. Vůbec ho nezajímala smrt Lagerthy, a jeho pohled na armádu jasně dokazuje, že se mu to moc nelíbí. No, uvidíme jak se to celé vyvrbí.(1.2.2020)

• - Krvavé stopy na tvářích královny Gunnhildy, Ingrid a Bjorna mění v jednotlivých záběrech tvar. (Duoscop)