Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ReneeS
  ****

  Příjemně nenásilně udělaný seriál - nesnaží se být za každou cenu vtipný, nejde ani do extrému jako třeba The Office. Vůbec bych neměla problém uvěřit, že tak nějak to při přípravě Olympiády skutečně vypadalo. Líbilo se mi zapracování vypravěče a neustále se opakujících scén - variace na ranní příchod do práce - 100x stejná scéna a přitom pokaždé malinko jiná. Občas jsem měla pocit, že být na místě Iana Fletchera, tak si rovnou hodím mašli (mít v týmu ženské jako Siobhan nebo Kay musí vyžadovat pořádně silné nervy). A jako perlička - narážky na Borise bavily velmi.(30.9.2013)

 • Ramirez85
  ****

  První díl je takový oťukávací, seznamovací a tak nějak rozjíždějící, ale v těch dalších se z toho vyklube velmi zajímavý a hlavně zábavný mockumentary, takový klon The Office (té pravé, britské, of kórs), až jeden nemá problém uvěřit, že nějak takto přípravy na LOH 2012 opravdu vypadaly (no kdyby vypadaly opravdu takto, tak jsou londýnské hry vskutku nezapomenutelné :-). Jak by řekla Siobhan, PR manažerka (btw výtečně "důležitá" Jessica Hynes)- "It's cool" ;-)(5.10.2013)

 • veducinka
  ****

  komediálny seriál o prípravách OH v Londýne - vtipné situácie, ktoré nemajú ďaleko od reality :D v 1.sérii, 2.časti sa napr. stratí autobus s olympijskou delegáciou cesto do Olympijského parku - niečo podobné sa stalo len pred týždňom - seriál je určený všetkým fanúšikom BBC, britských sit-comov alebo športovým fandom, ktorí chcú vedieť, čo všetko obnáša príprava olympiády :D(24.7.2012)

 • Thomick
  *****

  Naprosto špičková mockumentary záležitost. Ian, hlava všeho, v ne zrovna politický funkci ukázkově politikaří; Siobhan by mohla bejt vzorem všech PR šášulů; Kay trpí roztomilym komplexem méněcennosti; kliďas Nick si jako jedinej nepřijde moc důležitej; a Graham je pro mě vůbec jednou z nejzábavnějších sitcomových postav - prakticky cokoliv řekne, rovná se perle. Obecně si dovedu hravě představit, že přesně taková banda lidí běžně na přípravách olympiád dělá. V první sérii jsem našel jedinej opravdu slabší díl (s01e05; šestku spasilo nádherný cameo Tima McInnernyho z Black Adder); druhou teprve načínám. --- "It's like flying an aeroplane. If you get this right, no one's gonna notice. Get it wrong..." - "...Everyone notices..." - "Yeah, first they notice, yeah, then they die."(12.9.2013)

 • jasiska
  ****

  Humor tohto serálu je v podstate založený na neschopnosti hlavných postáv a akí divní exoti to sú, hoci pôsobia ako keby takto nejako mohli fungovať aj ozajstní prípravcovia OH. Strašne sa mi tiež páči ako sú niektoré veci urobené len náznakom. Najvtipnejšia (aj keď nie úmyselne z jej strany) je asi Siobhan, najpoľutovaniahodnejšia je Sally, Graham je najočividnejší idiot, rivalita medzi Key a Fi je geniálna, Nick má skoro všetko na saláme a keby som bola Ian, tak si asi vlasy vytrhám - už len kvôli tomu, ako Siobhan odpovedá na otázky, nehovoriac o všetkom tom politikárčení, ktoré sa od neho očakáva :-)(28.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace