Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ReneeS
  ****

  Příjemně nenásilně udělaný seriál - nesnaží se být za každou cenu vtipný, nejde ani do extrému jako třeba The Office. Vůbec bych neměla problém uvěřit, že tak nějak to při přípravě Olympiády skutečně vypadalo. Líbilo se mi zapracování vypravěče a neustále se opakujících scén - variace na ranní příchod do práce - 100x stejná scéna a přitom pokaždé malinko jiná. Občas jsem měla pocit, že být na místě Iana Fletchera, tak si rovnou hodím mašli (mít v týmu ženské jako Siobhan nebo Kay musí vyžadovat pořádně silné nervy). A jako perlička - narážky na Borise bavily velmi.(30.9.2013)

 • veducinka
  ****

  komediálny seriál o prípravách OH v Londýne - vtipné situácie, ktoré nemajú ďaleko od reality :D v 1.sérii, 2.časti sa napr. stratí autobus s olympijskou delegáciou cesto do Olympijského parku - niečo podobné sa stalo len pred týždňom - seriál je určený všetkým fanúšikom BBC, britských sit-comov alebo športovým fandom, ktorí chcú vedieť, čo všetko obnáša príprava olympiády :D(24.7.2012)

 • jasiska
  ****

  Humor tohto serálu je v podstate založený na neschopnosti hlavných postáv a akí divní exoti to sú, hoci pôsobia ako keby takto nejako mohli fungovať aj ozajstní prípravcovia OH. Strašne sa mi tiež páči ako sú niektoré veci urobené len náznakom. Najvtipnejšia (aj keď nie úmyselne z jej strany) je asi Siobhan, najpoľutovaniahodnejšia je Sally, Graham je najočividnejší idiot, rivalita medzi Key a Fi je geniálna, Nick má skoro všetko na saláme a keby som bola Ian, tak si asi vlasy vytrhám - už len kvôli tomu, ako Siobhan odpovedá na otázky, nehovoriac o všetkom tom politikárčení, ktoré sa od neho očakáva :-)(28.3.2014)

 • Ramirez85
  ****

  První díl je takový oťukávací, seznamovací a tak nějak rozjíždějící, ale v těch dalších se z toho vyklube velmi zajímavý a hlavně zábavný mockumentary, takový klon The Office (té pravé, britské, of kórs), až jeden nemá problém uvěřit, že nějak takto přípravy na LOH 2012 opravdu vypadaly (no kdyby vypadaly opravdu takto, tak jsou londýnské hry vskutku nezapomenutelné :-). Jak by řekla Siobhan, PR manažerka (btw výtečně "důležitá" Jessica Hynes)- "It's cool" ;-)(5.10.2013)

 • Gogo333
  ****

  Hl. postavami je pět členů olympijské komise a sekretářka šéfa komise. V každé epizodě řeší určitý problém s přípravou her. Například co dělat, když se pod budoucím plaveckým areálem najdou kostry o které má zájem archeolog nebo hledání znělky olympiády, tváře olympiády,... Seriál je točen stylem mockumentary, stejným stylem točí svoje seriály třeba R. Gervais (Derek, Life's Too Short, The Office, ...). Kdo zná britské seriály, tak ho určitě potěší spousta známých herců - Hynes, Tennant, Bonneville, Colman, Boyd,... Máme tu šéfa komise, který stále ignoruje telefonáty od své ženy. Jeho sekretářku, která ho pořád vykrmuje dobrotama. Siobhan, která má reklamní agenturu Perfect curve, ta se snaží domlouvat známé tváře a stará se o média. Graham, šéf infrastruktury, se snaží zajistit plynulou dopravu, ale moc se mu to nedaří např. při hraní se semafory zacpe celý Londýn nebo při hledání tras letadel je nasměruje přes atomové elektrárny. Kay, která má na starosti ekologii a odpad a přitom ještě řeší problémy se synem. A nakonec tady máme Nicka, zajišťujícího smluvní vztahy. Samozřejmě nemůžeme zapomenou na vypravěče, kterým je D. Tennant. Tak v druhé sérii změna: Olivia Colman odešla a místo ní tam je nějaký mladíček.(8.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace