Spoon Wars

všechny plakáty
Krátkometrážní / Akční / Komedie / Sci-Fi
USA, 2011, 8 min

Třetí pokračování krátkometrážní minisérie o "příšerně pomalém vrahovi s extrémně neúčinnou zbraní" režiséra Richarda Galea nás zavádí do jedné vzdálené galaxie. Jack se rozhodl vyzkoušet proti vrahovi se lžící svoji poslední naději - světelný meč. Boj je dlouhý a těžký a jeho výsledek je ve hvězdách... (Estrellita)

playboxguest

WTF? To už je potřetí, co jsem se skoro deset minut dívala, jak nezdolnej Ginosaji klátí/mlátí chlapa lžičkou. Ale když to bylo poprvé, že? :D ()

pornogrind

Ubohé pokračování a zároveň zakončení téhle krátkometrážní trilogie. Tady už Gale totálně přestřelil. 8i minutová zbytečnost a výsměch předchozím dílům. ()

korbitch22

Předchozí díly považuju za vrchol kreténismu a jejich oblibu za vrchol celkového úpadku společnosti, kdy písně jako Gagnam Style můžou mít miliardy zhlédnutí a filmy o retardech se lžičkou s imbecilním komentářem mohou posbírat desítky filmových cen.Tohle mělo aspoň nějaké zpracování a opravdu mě to pobavilo, asi mi po těch antibiotikách měkne mozek.55%. ()

SOLOM.

Richard Gale se rozhodl jít s dobou a na svou původní a hlavně opravdu zábavnou myšlenku se už zřejmě totálně „vysral“. Mnohdy se říká že: do třetice všeho dobrého a zlého, no v tomto případě platí ta druhá varianta. Zatím nejslabší a už ani tolik zábavný zoufalý souboj Paula Clemense s „ Darth Ginosaji“ a jeho lžičkou. Už by se měl na další pokračování vykašlat, protože tohle už vážně nemá cenu… ()

Mouchal

Hoooodně dlooooouhýýýýýých ooooosm minuuuuuut. Ani ten světelný meč to tentokrát zachránit nedokázal a tak tento kraťas odsuzuju tam kam patří. Do záhuby modrého hodnocení! 40% ()

misar3

Ten nápad tam stále je, ale bohužel parodie na horor a zároveň na Star Wars se moc nezdařila. První díl byl jednoznačně nejlepší. ()