Nastala chyba při přehrávání videa.
 • poz3n
  *****

  Vyhladit film z povrchu zemského, nebo zachovat to, co dělá film samo o sobě filmem? Můj názor se po tomhle dokumentu nikterak nezměnil, ale i tak mě bavilo řešit a provrtávat v tomhle palčivém filmařském duelu všechny jeho aspekty. A když jsem se ještě dozvěděl, na co se točilo například takové Festen, měl jsem o zábavu postaráno. 9/10(10.2.2015)

 • castor
  ****

  Velké osobnosti současného filmu lehce kloužou po povrchu, ohlížejí se několik let zpět a hledí vstříc „nejasné“ filmové budoucnosti. Klasika, nebo digitál? Jako v běžném životě – každý si rád zkusí něco nového, ale dost často se vrátí ke standardu, který není tak okatě „umělý“ a po prvotním omámení tak trochu prázdný. Samozřejmě film bude ubíhat mílovými kroky dopředu, protože netušené možnosti budou dál přicházet. Dokumentová diskuse ne úplně rovnoprávná, ale názory svých oblíbenců si skoro každý rád poslechne.(4.8.2015)

 • Anderton
  ***

  Je zaujímavé sledovať, koľko kapacít zohnal Neo pre tento dokument. No je to jediný filmový záznam, kde ho môžete vidieť spoločne v jednej miestnosti s Trierom, Scorsesem, Fincherom a všetkými ďalšími. Podotýkam, že skutočne takmer so všetkými. Neviem, či je filozofovanie a adorácia digitálnej revolúcie až tak extra hodnotná látka, mohlo to ísť asi skôr viac do hĺbky, ale ako zaujímavosť a fakt, že sa dozvieme názor na vec od všetkých týchto kapacít to za pozretie určite stojí. Keanu pri otázkach neustále rozhadzuje rukami, je to proste megastar....(27.5.2014)

 • xxmartinxx
  ***

  Já jsem zastánce digitálu jako umělecky plnohodnotného formátu (i když vymizení filmu by mě mrzelo), takže mi ten dokument nevadil a poslechl jsem si ty lidi rád, ale je to rozhodně spíš devadesátiminutová reklama než nějaká diskuse - odpůrcům je dáno asi tak pět minut prostoru celkem. A rozhodně je to spíš věc popularizační než naučná nebo konfrontační... 3 a 1/2(23.2.2013)

 • dO_od
  *****

  // Velice poučné a pokud jde o mě? Přikláním se k digitálu, ačkoliv bych si někdy hrozně rád zkusil natočit film "po staru." Ale to bude asi tím, že jsem takovej hipster -.-(20.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace