poster

A Common Man

 • Velká Británie

  Death Watch

Thriller / Akční

USA / Šrí Lanka, 2012, 85 min

Režie:

Chandran Rutnam

Scénář:

Chandran Rutnam, Neeraj Pandey (původní scénář)

Střih:

James Rutnam
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • noby
  **

  Tak jsem si pořídil něco, co vypadalo jako nenáročný thriller/akčňák. První nepříjemné překvapení přišlo už v úvodních titulkách, kde bylo psáno "Based on original film A Wednesday." Což je sice indický film s 11 hodnoceními na čsfd, bohužel ale včetně mého. Druhým nepříjemným překvapením byly herecké výkony, díky kterým si divák užije půl druhé hodiny toporného odříkávání jinak občas použitelných replik za doprovodu různých zamračených výrazů. Posledním nepříjemným překvapením bylo, že remake je to poctivý - od originálu neuhne a neuhne. Už jsem si zvykl, že Američané přetáčí čerstvé například britské filmy, aby je přiblížili svému publiku. Ale přesunout film z Indie na Srí Lanku, to je zas něco nového.(3.5.2013)

 • Kvnhvta
  **

  Televizní/béčková detektivka o teroristovi v Kolombu. Kamera dobrá, občas nevhodně širokoúhlá, děj celkově ušel, menší zápletky jsou na hlavu. Dva hlavní herci (proč běloši?) se snažej, Mr. Dig mi byl vyloženě sympatickej, bohůmžel ho občas nutili říkat číčoviny. Snaží se i všichni ochotníci okolo, ale nepřesvědčivě. Hudba dost divná, taková sedmdesátková; na srí-lanskej standard to nebylo špatný.(2.12.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace