Skupina lovcov na čele so Seanom (Zane Holtz) sa vydáva loviť do opustenej oblasti, kde po krátkom čase zmizne niekoľko jej členov. Keď sa ich priatelia rozhodnú hľadať, zisťujú, že pôda, na ktorú vstúpili a chceli tu loviť, nesie so sebou dávnu indiánsku kliatbu. Jej dôsledkom sa všetci prítomní ocitnú pod útokom monštra so sklonmi ku kanibalizmu, ktoré premení každého, koho pohryzie, na jemu podobného netvora. (Marceloo)

kaylin

Nemůžu si pomoct, ale snímek „Wind Walkers“ mi přišel jednoduše takový nijaký. Herci se ve vypjatých momentech celkem snaží, jsou uvěřitelní, ale jakoby jinak neměli co hrát a jakoby se ani divák nakonec neměl na co koukat. Snímek je prostě příliš jednoduchý, příliš nezajímavý, příliš průhledný, kdy zde vlastně ani není nic, co by vás mělo nějakým způsobem strhnout. ()

Marceloo

Skupina lovcov na čele so Seanom (Zane Holtz) sa vydáva loviť do opustenej oblasti, ale po krátkom čase zmizne niekolko členov skupiny. Keď sa ich priatelia rozhodnú hladať zisťujú, že pôda, na ktorú vstúpili a chceli tu loviť, nesie so sebou dávnu indiánsku kliatbu a oni sa tak ocitnú pod útokom monštra so sklonmi ku kanibalizmu, ktoré premení každého, koho pokúše, na rovnakého netvora. - Myslím si, že minulotýždňový After Dark Horror Fest, na ktorom sa premietalo osem hororov vrátane tohto, musel byť velmi nezáživný. Po Unnatural ma absolútne sklamali aj Wind Walkers a to som bol rád, že je v hlavnej úlohe Zane Holtz, ktorý počas posledných dvoch rokov zakotvil u hororu. Jeho výkon bol však tiež velmi fádny, takže ma na tomto horore nepotešilo vôbec nič. Kamera je zlá, audio je zlé, postavy sa správajú úplne odveci, Wind Walkers vyzerajú úplne trápne a všetko je to strašne natiahnuté. A pritom si myslím, že takýto námet má v sebe dosť velký potenciál. Najlepšou vecou na tomto horore je pre mňa druhý poster v zimnom prostredí. Ten je však taktiež úplne nezmyselný, keďže tento horor nemá so zimou nič spoločné a v zime sa neodohráva ani jedna scéna. Od hororov z After Dark Horror Festu som očakával fakt vela, ale zatial som velmi sklamaný. Zrejme dám šancu ešte Lumberjack Manovi, ale ak nenapraví reputáciu ani on, ostatné horory radšej vynechám. + herec z From Dusk Till Dawn: The Series a The Curse of Downers Grove ()