poster

Mocný Hitler (TV film)

 • Česko

  Omámený Hitler

 • Velká Británie

  High Hitler

Dokumentární / Historický

Velká Británie, 2008, 50 min

Hrají:

Adolf Hitler (a.z.), Theodor Morell (a.z.)
 • standsiller
  ***

  Theodor Morell ako šedá eminencia drogových excesov počas úradovania premotivovaného antisemitu so židovskými koreňmi. Pozoruhodná alternatíva kulisy jedného z najväčších manipulátorov a vrahov v dejinách " high society ".(27.10.2014)

 • Haniczka
  **

  A bude následovat Hitler a projímadla, Hitler a zvířata, Hitler a stavby v horách... posedlost Hitlerem mává i tímto dokumentem.(6.9.2012)

 • P/\/EL
  ***

  českej název je trošku zavádějicí, nefunguje vůbec jako ten původní, kterej je dvojsmyslně vtipnej, jinak co se obsahu týče, je to zajímavé, ale kdoví, jak to všechno vlastně bylo...(12.3.2013)

 • grizly007
  *****

  Ale no tááák Haniczko :) vždyť tohle je možná nejvýznamnější osobnost historie lidstva tak to fanouškům nekaz :) A jak říká kolega dole český název je chybný v tomto případě HIGH neznamená mocný ale slangově v podstatě SJETÝ o čemž taky je celý tento dokument. Ale to by si někdy musel distributor pustit to co pojmenovává... a nebo používat palici.(17.5.2014)

 • Patrik200s
  ****

  Dokument je jednak o Hitlerovi ale jednak o jeho Doktorovi Morellovi. Nie až tak známe fakty ma prekvapili to že Hitler okrem parkinsona trpel aj syfilisom bolo viac menej prepierané ale to že z neho urobil jeho osobný lekár závysláka na anfetamínoch a tým pádom živú trosku som netušil. Ak by sa Hitler neodpravil sám spravil by to časom jeho šarlatánsky lekár Morell. Zdá sa že svoje zmagorené plány si tento pán neužíval bezstarostne ako sa zdalo.(3.8.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace