Reklama

Reklama

Mocný Hitler

(TV film)
Dokumentární / Historický
Velká Británie, 2008, 50 min

Hrají:

Adolf Hitler (a.z.), Theodor Morell (a.z.)

Obsahy(1)

Adolf Hitler zničil každého, kdo se nehodil pro jeho nadřazenou rasu. Sám však zneužíval projímadla a amfetaminy a trpěl Parkinsonovou chorobou. Zjistíme, jaký vliv měly nemoci, kterými trpěl, na jeho rozhodování. (oficiální text distributora)

Recenze (6)

grizly007 

všechny recenze uživatele

Ale no tááák Haniczko :) vždyť tohle je možná nejvýznamnější osobnost historie lidstva tak to fanouškům nekaz :) A jak říká kolega dole český název je chybný v tomto případě HIGH neznamená mocný ale slangově v podstatě SJETÝ o čemž taky je celý tento dokument. Ale to by si někdy musel distributor pustit to co pojmenovává... a nebo používat palici. ()

Haniczka 

všechny recenze uživatele

A bude následovat Hitler a projímadla, Hitler a zvířata, Hitler a stavby v horách... posedlost Hitlerem mává i tímto dokumentem. ()

Reklama

Patrik200s 

všechny recenze uživatele

Okrem Hitlera je možné dozvedieť sa viacero informácií o doktorovi Morellovi. Nie až tak známe fakty ma prekvapili to že Hitler okrem parkinsona trpel aj syfilisom bolo viac menej prepierané ale to, že z neho urobil jeho osobný lekár závysláka na amfetamínoch som netušil. ()

standsiller 

všechny recenze uživatele

Theodor Morell ako šedá eminencia drogových excesov počas úradovania premotivovaného antisemitu so židovskými koreňmi. Pozoruhodná alternatíva kulisy jedného z najväčších manipulátorov a vrahov v dejinách " high society ". ()

P/\/EL 

všechny recenze uživatele

českej název je trošku zavádějicí, nefunguje vůbec jako ten původní, kterej je dvojsmyslně vtipnej, jinak co se obsahu týče, je to zajímavé, ale kdoví, jak to všechno vlastně bylo... ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama