Mora a Roberta jsou šťastně zamilovaný lesbický pár, který touží po miminku. Za dárce spermatu si vyberou Mory bratra Felipeho. Kdo by totiž mohl o oplodnění vědět víc než on, inseminátor krocanů? A tak Felipe přichází se svou katolickou snoubenkou nic netušíce na večeři plnou chodů, které se mu budou jen těžko polykat. (playboxguest)

playboxguest

Dvě holky se rozhodnou, že by spolu chtěly vychovávat dítě, načež vydedukujou, že není lepší volby, než využít bratra jedné z nich, kór když se hošík živí inseminací krocanů. Ten s tím ale samozřejmě ani v nejmenším nesouhlasí a tak nám na ploše sedmdesáti minut a jednoho barvami hýřícího bytečku několik postav (celkem pět) rozehraje komedii plnou omylů a konverzačku plnou neshod a nedorozumění. Celé je to doprovozené šílenou hudbou a kopou přehrávání, před kterým by i hvězdy argentinských telenovel musely smeknout (a koukám, že slečna Onetto mezi ně i patří, mě se zdálo, že je mi povědomá), některé hlášky každopádně pobaví, stejně jako bratrovo postupné zkoumání bytu bez mužské ruky a já se přiznám, že i když jsem sem tam koulela očima, nestihla jsem se ani vyloženě nudit, za což ale určitě může i jen něco málo přes hodinu trvající stopáž. 50% ()