Angry Birds ve filmu

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Finsko, 2016, 97 min

Popravdě jsem na film nechtěl jít. Měl jsem v plánu jiný, ale nakonec jsem se odvážil Nevěřil jsem tomu a měl jsem strach, ale nakonec to žádný propadák nebyl, ale ani žádný úžas. Příběh žraloka, Shrek nebo Za plotem to jsou jiné úrovně. Ze začátku, když se příběh pomalu a klidně rozjížděl, jsem se bál, že na souboj nedojde. Párkrát jsem se zasmál, ale že by mi tekly slzy, to se zrovna říct nedá. Ani u Orla Mamlase jsem se zrovna nekutálel po sále smíchy. Dá se říct, že film začal být zajímavý až příjezdem prasat. Nejzajímavější až poslední boj. Čekal jsem více projevených schopností ptáčků. Ale ušlo to. Vypadá to i na pokračování a u této serie by to nemuselo být na škodu a vlastně konec může být stále takový otevřený. Slušná trojka. První animák v letošním roce. Aspoň neurazil.(1.6.2016)

• bican1

Na hře jsem nějakou dobu ujížděl, ale film mě celkem zklamal. Čekal jsem víc vtipu.(12.6.2016)

• Baru.No1

Tento animák mě zklamal, první polovinu jsem prospala. Byla o ničem. Celá první část se děsně vlekla a ani mi nepřipadala tak moc vtipná. Druhá část už byla o něco záživnější, ale že bych z toho byla nadšená to se říci nedá. Nejlepší byl asi konec, kde se začala hra, odrážet ve filmu.(15.6.2016)

Na film o jedné nepříliš rozvětvené hře to ujde. Dokážu si představit, že děti v kině opravdu zabaví a nadchne. Dokonce bych řekl, že je i jedním z nejpovedenějších herních filmů pro dospělé. Hezké prostředí, docela vtipný scénář i slušná zápletka. Pokud budu věřit v částečně konspirační teorie - rozzlobené trio v barvách německé vlajky a zelená prasata, tak to má i nečekaný přesah.(15.6.2016)

Já musím dát plné hodnocení. Můj syn Angry Birds miluje, ať v PC nebo si s nimi hraje...A když jsme se dozvěděli, že bude film, odpočítávali jsme dny. Kino bylo plné a i kdyz šlo spíše slyset dětské publikum, zklamaná jsem nebyla. Přesně takový děj jsem ocekavala, jednoduché, pěkná animace, občas jsem se i zasmála. Řekla bych, že je to určeno pro děti a u nich to účel splnilo na 100% :))(27.6.2016)

Nééééé, to bylo úžasný, fakt...skvělá sranda, úžasný hlášky...pecka(19.7.2016)

• stanyko

Na jedno pozrietie fajn, no na animak tam bolo primalo gagov a dobrych vtipkov. Taktiez necakajte nejaky hlbsi zmysel daneho filmu, oproti pixarskym pribehom tu nie je ani len pokus o vstiepenie nejakeho ponaucenia pre divaka..(31.7.2016)

• jizvoun

Dávám 2 hvězdy, protože moderní animované pohádky mě nebaví a tato nebyla vyjímkou. Důvodem, proč jsem na film koukal, byla moje zvědavost, jak bude ve filmu pro mě oblíbená hra vypadat. Být mi tak o 20 let méně, asi by mi to přišlo zábavné a vtipné, nicméně dnes mi to nic neříká.(1.8.2016)

• NSN

Všude samý ptáci. Barevný, malý, velký, ukvákaný a ukecaný. Půlhodina stačila.(3.8.2016)

Hezké na tom bylo především to, jak využili vlastnosti jednotlivých druhů ptáků z hry i ve filmu. Jinak to nenadchne, ani příliš neurazí.(6.9.2016)

Asi jsem koukala na jiný film než ostatní. Já Angry Birds ve filmu řadím k velice povedeným animáčkům. Obrazově super, krásné barvičky, animaci nemám co vytknout, hudba zajímavě vybraná, rytmy to byly chytlavé. A se scénářem jsem neměla sebemenší problém. Výborně jsem se bavila. Byla to jedna bezva hláška za druhou, v několika okamžicích jsem se od plic zasmála. Přirovnání k uprchlické krizi, co jsem se tady dočetla, mi přijde absurdní, nic takového bych v tom nehledala. Někteří si prostě věci moc berou a vidí ve všem nějaký skrytý politický nebo společenský význam. Angry Birds si mě získali a rozhodně zůstanou mezi mými oblíbenými animovanými snímky. Prostě byli srandovní a tečka.(14.9.2016)

• david666

Animace super - jinak strašná slátanina(20.9.2016)

Jednoduchý, zábavný, nápaditý a krátký film. Slušná, ale taky hodně osobitá animace. Hodněkrát jsem se zasmál. Hlavní hrdina je bezproblémů uvěřitelný a fandil jsem mu. Ostatní "postavy" taky dobrý, zvláště tři kámoši a orel. Dobrý písničkový soundtrack a podařené gagy. Celkem spokojenost, jen by to mohlo trochu rychleji ubíhat a samotné podstatě filmu (přestřelce s prasaty) věnovat více minut, protože akční scény se zpomalenými záběry jsou super.(24.9.2016)

Až na pár dobrých animací a vtipných ksichtíků nic moc film.... Animáky mám ráda, ale tento mě nijak zvlášť nezaujal a nemám nic, co bych vyloženě vytkla nebo vyzdvihla...(6.11.2016)

Prekvapivo vtipná adaptácia kultovej hry. Pár krát som sa aj zo srdca zasmial. Treba však povedať, že je to animák, ktorý primárne nie je určený pre nejakú cieľovú skupinu. Oproti Ice age 5 je to však top animák...(6.11.2016)

Nemůžu si pomoct, jako ptákovina je to na jedničku.(12.12.2016)

Totálně ulítlá prasečina :-) //viděno na DVD: 79%(28.12.2016)

85% - komentář 20ti slovy: Krásná animace, pěkné 3D, vtipné hlášky, zábavní ptáci a samozřejmě, finální bitva byla skvělá. Nečekal bych to, ale bavil jsem se výborně!(10.1.2017)

Vyplajznúť za to prachy v kine, asi by som bola angry, ale doma na nedeľné poobedie - prečo nie? Blbina s množstvom popkultúrnych narážok, ktorá sa zavďačí aj fanúšikom hry. Počítam, že novodobé rozprávky už sa trendu nevhodných či na dospelých mieracich vtipov nezbavia (keď Mighty Eagle začal šťať do jazierka, padla mi sánka).(15.1.2017)

Jelikož jsme to hrály, tak jsme se na film moc těšili. Děti nadšený, já spokojená a moje mamka otřesená :D Líbila se mi zápletka, charaktery (např. Žluťas je top) a spád... nemůžu si stěžovat :)(2.5.2017)