Angry Birds ve filmu

• Austrálie

• Nový Zéland

Animovaný / Dobrodružný / Akční / Komedie / Rodinný

USA / Finsko, 2016, 97 min

Docela špatně hodnocený film, ale mně se docela líbil. Snaží se držet své herní verze a s hlavníma postavičkama je celkem sranda. Nejvíc se mi líbil Žluťas, ten byl fajnovej a dal bych větší prostor ostatním "ptákům". :-)(8.7.2016)

• filipvrbik

Příšerné- a to tím nemyslím zelené prase, ale celý film- asi nejhorší animák vůbec....20%(12.7.2017)

Mňa to celkom bavilo. Videl som už asi 5x a nenudil som sa ani raz. Žltý je smiešny a červený riadne nasratý, Orol nemá chyby, niektoré joke-y boli skvelé, až mi skoro cvrklo. Grafika pekná, nemám veľmi čo vytknúť, možno v príbehu viac lietania a búrania, ale to možno príde časom. 75%(9.2.2018)

Hodnotil můj syn 6 let já bych dal tak 60 %, ale nechám hodnocení tak jak to zhodnotil on.(15.5.2016)

• Vykuk

Nepřekvapí, pobaví jen po skromnu sem tam, ptáčci ok, spousta animáckých klišé (malý roztomilý ptáček s hlubokým hlasem apod.), při prvních záběrech jsem měl cukání lištit si, na co jsem to šel a utéct z kina, no partnerka mě na to vytáhla, nicméně nakonec se to celkem rozjede, příběh na to, že je to podle jednoduché hry, dává celkem smysl, párkrát jsem se i v duchu zasmál nějakému vtípku, dabing opět dost ubírá, jen ty prasata jsou takové nesympatické a otravné, nějak nemají co nabídnout.. no je to pro děcka, tam asi ok, pro starší publikum.. ať každý posoudí sám:)(18.5.2016)

Takový průměrný animák s většinou dobrými vtípky. 60%(2.6.2016)

Tento ptačí úlet je celkem zábavná ptákovina. Několikrát jsem se upřímně zasmál a to je hlavní. Nicméně jsem čekal trochu víceod konce filmu, kdy nálety bombardovaly město a kdyby film neměl několik hluchých míst, tak by si tento snímek vysloužil větší hodnocení. A na konec bych zmínil, že jsem tajně doufal v lepší soundtrack, ale také nic. Podtrženo sečteno, je to zábavná průměrná ptákovina, pouštějte jen v chvílích dobré nálady.(7.6.2016)

Príjemný animák so skvelým naozaj skvelým výberom hudby (hlavne tá posledná I'll survive v podaní Demi Lovato bola energická, skoro také dobré ako originál). Dejovo to bolo samozrejme predvídateľné, no akosi to museli vystavať (predsa podľa hry). No s hrou to malo spoločné len to, že im prasce ukradli vajcia a že boli „Angry Birds”. To ostatné okolo toho sa dalo, no mohli to zvládnuť lepšie. Málo to svoje čaro a niektoré scény boli zábavné (hlavne to močenie do jazierka múdrosti). Od teraz si však vždy vybavím tento „film” keď budem počuť slovo Mighty. Presne, Mighty Eagl bol skvelý (v češtine orol pazúr - fakt k popukaniu), ale na Terenca (ten obrý bordový vták) nikto nemal, bol HILARIOUS. Povedal by som takých 65%. A keďže tento film ich aj má tak som utvrdený, že nepíšem odveci.(14.6.2016)

dávám pět hlavně proto, že 64% je málo....byly tam super vtípky...hlavně v tom prasečím království :D ať už jde o billboard na spodní prádlo :DDDDD *Calvin Swine* :DDDDD nebo Hamnesty International.... nemohla jsem se přestat smát dobrých pět minut. Je to spíš na 4*, není to uplně dokonalý...ale docela to předčilo moje očekávání.... a pět dávám, protože vy ostatní jste vůči angry birds nefér :D(25.6.2016)

Možná jsem trošku zklamaná, protože trailer podle mě vypadal fakt skvěle a film byl ve výsledku spíš průměr. Hlavně tedy první část, kdy se skoro nic nedělo. Potom se mně hodně líbila ta herní mechanika převedená do filmu, ale klidně bych uvítala, kdyby zrovna tohohle bylo více. A taky moc nevím, na koho cílil humor - v kině jsem byla já, můj bratr (13), pár rodičů s poměrně malými dětmi (tak do 10 let) a nesmál se skoro nikdo, akorát brácha se občas puberťácky uchechtl narážkám na vyrábění vajec a tak. Bylo to barevné, ale v porovnání s jinými nedávno viděnými animáky spíš slabší. Ale soundtrack se povedl dost!(29.6.2016)

• george82

Zhovadilost využívající známou značku, ale bez jakékoliv funkčnosti.(8.7.2016)

Já teda nečekal mnoho. Z komentářů mi bylo smutno. A ve finále jsem se teda zasmál mnohokrát. Asi mi někdo něco nasypal do pití... Mi se to líbilo, mě to pobavilo... Řekl bych, že z toho vymáčkli maximum. U mě za 4*.(23.8.2016)

• Emjecko

Prvních pár minut jsem se díky slušným dávkám sarkasmu a labilnímu Redovi opravdu bavil, ale příliš brzo a na příliš dlouho (vlastně až úplně do konce) film sklouzl k šílené slátanině. Koukatelnost pak stála v podstatě jenom na ztřeštěnosti celého příběhu, který diváka hypnotizoval a nedovolil mu odejít dřív, než se objeví "THE END". Největší nedostatek, hraničící až s pohromou, spatřuji v přílišné snaze tvůrců využít co nejvíc prvků ze hry (skoro jak kdyby se jí chtěli zavděčit), ale už moc nepřemýšleli nad tím, jaký to bude mít dopad na výsledek. Přitom se stačilo jenom zdravě inspirovat. Angry Birds ten potenciál mají, a zrovna hlavní zápletku vymysleli dobře. I u dalších věcí si šlo všimnout hned několika skvělých nápadů, ale těch "orlích" můstků a omáčky na zaplácnutí nedomyšleného zbytku bylo bohužel tolik, že to celek jako takový zabilo a pohřbilo. Jsem zvědavý, jestli se někdo odváží natočit i druhý díl...(1.9.2016)

Malé děti se z tohohle animáku dozvědí, že ptáci neuměji létat a orel má ptáka, kterým se vymočí do jezírka moudrosti. Když na ptačí "Evropu" zaútočí vlna migrantů v podobě zelených prasat, aby jim ukradla vejce a křičej přitom, ať žije cholesterol, pochopil jsem, že se jedná o slušnou ptákovinu, které dám s klidným svědomím čtyři hvězdy, protože jsem se bavil jako prase. Jinak malým dětem pod deset let film vřele nedoporučuji.(25.9.2016)

Film, který přišel o několik let později, než měl. Není to žádná sláva, příběh blbý, sem tam dobrý vtípek, ale jezírko moudrosti je vážně hodně povedené ;-) Celkově tedy spíše takový průměr.(2.10.2016)

Nebyly to přehršle extra originálních výbuchů vtipů (pár se jich našlo), ale poselství filmu (o tom, že blbost se trestá někdy i ztrátou vajec je varováním nejen pro muže) pozvedá animák o hvězdu výše! Lidé, nebuďme ptáci!!!(27.12.2016)

Príbeh veľmi jednoduchý, ale vtipný. Humor priamy nielen pre hráčov. Čo viac chcieť od adaptácie mobilnej hry...(24.1.2017)

bravčová prča! a to tú hru neznášam(2.2.2017)

Je to příjemná a pohodová komedie na kterou se dá koukat.(9.3.2017)

Od tohoto filmu jsem moc nečekal, ale o to víc mě překvapil. Po trochu zdlouhavém začátku se to rozjede a pak už je to srandovní jízda, u které jsem se náramně bavil. Je zde vše, prak, zákeřná prasata, naštvání ptaci se svymi schopnostmi a taky vtipné hlášky či popkulturní odkazy. Hodnocení: 78/100.(3.11.2017)

V podstatě pravý opak filmu Zootropolis. Velmi příjemné překvapení. Humor skvělý a s politickou korektností se tu absolutně nemažou. Divím se, že takový film vůbec dneska ještě povolí...(30.12.2018)