Reklama

Reklama

Sesang eodiedo eobneun chakhan namja

(seriál)
  • Jižní Korea 세상 어디에도 없는 착한남자 (více)
TV spot

Epizody(20)

Obsahy(1)

Student medicíny a ctižádostivá moderátorka. Jejich přátelství - a sny - musí projít zkouškou osudové tragédie (Netflix)

Videa (1)

TV spot

Recenze (19)

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Všechno, co si jen dokážete v korejském drama představit, to všechno tady najdete na jednom místě. A kupodivu to nepůsobí nijak přehnaně. Si Yeon Park konečně dostala roli, ve které se mohla pořádně vyřádit. Já ji vždy chtěla v nějaké takové roli vidět. Přesto pro mě byla hvězdou seriálu Chae Won Moon, která mě hodně překvapila. Její dřívější výkony v jiných seriálech nedosahovaly ani zdaleka takové kvality. Joong Ki Song je moc fajn herec, i když mě pořád víc bere právě takový Hyun Bin, Rain či Jang Hyuk. Ale to nemění nic na tom, že svoji roli zvládl neuvěřitelně dobře. Občas jsem z jeho pohledů měla až husí kůži a nikdy jsem nevěděla, co od něj čekat. Hezký seriál. ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Asi budu zase jednou z těch "nechápavých", těch, kterých se tento seriál vůbec nedotkl (jako u Time between dog and wolf :-D). Ale prostě nesedlo mi to, přišlo mi to stupidní, děsně uměle vykonstruovaný a plné zbytečný a prázdných scén. Přiznávám, že bylo pár chvil, kde se mi to líbilo, kdy jsem se usmála, případně cítila jakési dojetí, ale tohle všechno převážilo a zastínilo mé neustálé kroutění hlavou, jak je jen možné, že scénáristi vymysleli něco takhle nelogického, proč je tu jen tolik "made-up" scén, které tu jsou prostě jen nastrčené, aby se děj někam posunul, pročež to vůbec nevyzní přirozeně?Hudba mohla bejt sebekrásnější, Joong-ki Song sebeuplakanější, sebezničenější, příběh mohl vypadat sebelíp, ale smůla. Opravdu jsem se na seriál těšila, šla k němu s čistou hlavou a bez předsudků, ale nakonec odešla zklamaná z nějakého umělého patvaru, který si hraje na drama. Upřímně miluju amnestie, ale tady jsem se jí vysmála. Mám ráda klišé, ale tady byly tak divně pospojovaná, že se jsem si je neužívala. Ve zkratce: bylo to tak nelogické, až mi to znechutilo celý seriál. A navíc jsem se tak 65 % času nudila. Přeloženo. ()

Reklama

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Za určitá chování hlavních postav by se měly udělovat fyzické tresty. Fakt. Ohnout přes koleno. Už dlouho jsem v některých momentech netrpěl na scénáristickou impotenci, jako při tomto seriálu. Taková škoda! Chtělo to vyházet několik stupidních chování hlavních hrdinů a maličko upravit charakter jedné postavy. Vyškrtat dialogy jako: "Hej ty! Chci ti něco říci! Chceš to slyšet?" "Nechci slyšet! Trpím/jsi drzý(á)/jak můžeš takhle mluvit/nemáš právo! (obviňovací monolog na pět minut) ".................." (mlčení s x změnami výrazu xichtu a dramatickou hudbou, která signalizuje, že se dotyčný nedozvěděl zásadní informaci) - kvůli takovýmto věcem bych zkopával do kuličky. JENŽE na druhou stranu tento seriál většinu času jede a obsahuje super momenty (moc se mi líbilo, když ji spící hodil do rybníčka a následně pronesl kratší řeč, po které, nejen, že ho nezmlátila, ale celá šokovaná s ním šla pracovat) a vztahy. Když jsem na začátku viděl několk scén ve stylu "hysterická kráva", měl jsem chuť s melodramatem praštit, jenže jsem chtěl vidět Moon Chae-won. Když se objevila, byl jsem z její podstavy nadšen a nemohl se dočkat, jak to bude vypadat, až na sebe ti dva narazí. Když na sebe narazili, líbilo se mi moc. Moon Chae-won měla neuvěřitelně barvitě vytvořenou postavu - krása koukat. V druhé polovině jsem začal vnímat i Park Si-yeon. Zajímavé. Finálně: Něco na 5, něco na 1-2*. Dobrého bylo víc. ()

Vavča 

všechny recenze uživatele

Do dílu 18. je to pro mě pětihvězdičková záležitost, která je nejlepší sérií v Koreji roku 2012. Jenže Korejcům tradičně nejde finiš, příliš natahované, překombinované. Zamrzí, že některé naznačené věci ve scénáři později zanikly, případně, některé věci i kromě finiše se daly řešit elegantnější cestou. Tyhle lapsy jsem ochoten odpustit, ani ne proto, že je to hardcore melodrama, ale protože tahle série disponuje mnoha klady. Má potenciál být jednou mramorizována jako klasiky typu Green Rose, Time Between Dog And Wolf. Song Joong-ki válí jako student medicíny Kang Ma Roo, a to neskutečným způsobem, zajímavé střídání poloh bishík/bad boy, kdy stejně tušíte, jak jeho postava dopadne. Nevím, jak to Korejci dělají, ale z jednoduchého příběhu plného typicky korejských ingrediencí i záporů vytřískaly úžasné emoce, napětí. Zásluhu na tom má jak hlavní, tak vedlejší obsazení. Pak Si Yeon jako osudová femma fatale Han Jee Hee, jenže její výkon přebila Moon Chae Won jako Seo Eun Gi, která s ní soupeří. Moon a Song mezi sebou mají opravdu chemii, zaslouženě posbírali za svůj výkon několik cen. Co musím vyzdvihnout je naprosto killer stylový, jednoduchý opening, a především OST co vás sraží mnoha motivy neustále do kolen. Zadumané motivy, osudové motivy, bravurně zaranžovaná komorní smyčcová sekce, akustická kytara, tklivé piano motivy, občas elektrická kytara. Perfektní ost, co jsem dlouho neslyšel, težící jasně i z klasické hudby. Kromě Pak Si Yeon jsem zde nikoho neznal, sázka na málo známé tváře dokonale vyšla a já si trochu rozšířil obzory. Mrzí mě, že je po týdnu sledování konec, stal jsem se dokonale závislým jiný seriál/film/činnost neměla místo. Škoda, že jsem na to nenarazil již dříve...Nicméně časem bude ještě repríza a uvidíme, zda nakonec nenapálím pět hvězd. Mužské zavedené idoly jako Hyun Bin, Kang Dong Won, Jun-Ki Lee aj. mají nyní tvrdou konkurenci. Song Joong-Ki, Micky Yoochun, a ještě jeden teď mi vypadlo jméno. Ale každopádně u mě vítězí Song Joong-Ki, už jdu shánět želízko na kroucení vlasů, kupuji černou košili a kapesní hodinky Innocent... abych vypadal více cool a osudově. ()

Zelilu007 

všechny recenze uživatele

Jeden, z pro mne nejrozpoluplnějších seriálů. Je to už dávno co jsem ho viděla, ale dost často na něj myslím. Pořád vlastně nevím jestli se mi to líbilo nebo ne. Celkově je to asi nejdramatičtější věc co jsem z JK viděla. Často jsem u některých scén měla zaťaté pěsti a čekala co se za pár vteřin stane. Tak uvidím jaké hodnocení mu dám, až ho ještě někdy shlédnu. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama