poster

Lifeguard, The

Romantický / Komedie / Drama

USA, 2013, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lord.Jim
  ***

  Místy dost vtipný.(8.10.2013)

 • B-Boy1
  ****

  Bez akéhokoľvek klišé či patetickosti, len prirodzene a úprimne vyrozprávaný príbeh jednej ženy na životnom rázcestí. Koho zaujme tematicky, zaujme ho i celý film. A nesmiem zabudnúť zase na úžasný soundtrack :) 70-75%(15.3.2014)

 • bourec
  *

  Kravina na hovno.10%.(27.8.2014)

 • castor
  ***

  Pokus o pocitové romantické drama, které zůstalo někde na půli cesty. Lépe řečeno, pocitový film s nevýraznou dějovou linkou. Není toho totiž mnoho, co tahle nezávislá vlaštovka může divákovi dát. Zahodila (na čas) život v New Yorku, aby v rodném městečku znovu nalezla životní cestu. Filmů o „koulích na noze“ i těch o hledání smyslu života už tu bylo nesčetně a zpravidla dopadly lépe. The Lifeguard se poměrně vleče, nejedna postava tu platí za nesympatickou, chybí víc silných a zapamatovatelných momentů. Alespoň je to podané civilně a bez patosu, a i Kristen Bell se svou nejednoznačnou postavou poměrně se ctí poprala.(17.2.2014)

 • Alementina
  ***

  Hrozně se mi líbil námět, některé scény jsou velmi trefné (nejvíc, když Mamie sundá manželovi v koupelně trenýrky !), ale to, jak je to béčkově natočený, to strašně sráží dolů...(31.8.2013)

 • - Režisérka Liz W. Garcia trvala na tom, aby Kristen Bell nenosila během natáčení vůbec žádný make-up. Pokud náhodou přišla na plac s dobrým účesem, okamžitě se pak musel zkazit vrstvou mazu. (Brousitch)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace