Raaz 3: The Third Dimension

• Indie राज़ 3

ricci.s

Slabota. Na režisérske kreslo opäť zasadol Vikram, režisér nudnej jednotky, ale keďže ma prekvapil skvelým hororom 1920, tak som do toho vkladal nádeje. Lenže po kvalitnej dvojke je to opäť zoskok nadol. Natiahnutá stopáž a spevavé videoklipy mi už nevadia, za tie roky som si už zvykol. Ale málo, pramálo hororových momentov, digitálne triky, ktoré nikoho nevydesia, totálne tupý dej... to už teda rozchodím ťažšie. Typický romantický duchársky gýč o ľúbostnom trojuholníku medzi herečkou, režisérom a jeho omnoho mladšou a krajšou nápadníčkou, takže treba využiť čiernu mágiu, aby nová konkurentka čo najskôr zmizla, a aby mohla hlavná záporáčka získať svojho milého naspäť. Opozeranejší exotický námet už ani nemohli vybrať. Keby som mal hodnotiť len a len krásu herečiek, bolo by to za jasných 5. Komu to stačí, nech to teda na vlastnú zodpovednosť riskne. ()

Dellamorte

Jednoznačne upadajúca úroveň tejto série. Do 146 minúvky nasekať pár slušných momentov, len preto, aby sa opäť narušila pozornosť "mimo-indického " diváka, kadejakými roztlieskavajúcimi tancovačkami - tak na to by tie silne H-momenty museli byť ďaleko silnejšie. Frknuté je to OK , ale finančne nedotiahnuté a myslím si, že na pár výnimiek sa fanda BollyW-H toho tanečno / romantického / gýču nezbaví. Raaz úplne stačilo raz. ()

Andrea1717

Žiaľ tento Raaz bol asi najbiednejší zo všetkých, Bipasha je z môjho pohľadu veľmi ordinárna, niečo ako Priyanka, na niektoré role sa síce hodí, ale inak ju nemusím.... Emraan tu tiež nejako nezažiaril a príbeh nič zaujímavé, klasika.... takže ma to skôr sklamalo. ()