Experiment Philadelphia (TV film)

• Česko

John Prince

Scénografie:

Bob Bottieri
  • Morholt

Mě ta první půlhodina docela bavila. Zjevení lodi, vývojářská agentura, zapojení "obyčejných" lidí a jeden cestovatel v čase. I přes mizerný rozpočet to nemuselo být úplně tak zlé. jenomže pak se to zvrtlo. Začalo se utíkat, všichni se chovali jak idioti, pavědecká teorie střídala idiotskou studii a do toho všeho se ještě zjevil Malcolm McDowell. Každopádně tohle je téma, kterého by se mohla chytit nějaká větší produkce. Ostatně od Tajemné záře nad pacifikem nějaký ten pátek uběhl. 30%(6.1.2014)

• Crybaby

Celý tento film bol pre mňa jedným veľkým experimentom. Pri rozpočte filmu som sa ani nemal chuť zasmiať nad tými efektami, ktoré si pre nás tvorcovia pripravili. Rozhodol som sa nelámať si hlavu ani nad hlúpym scenárom a jednoducho si tento film pozrieť celý bez zbytočných predsudkov atp. V celkovom hodnotení slabší priemer.(26.5.2013)

Puvodni film jsem videl jeho tragicky pokracovani taky no a tenhle remake byt je hodne nizkorozpoctovej a nevedel jsem co od nej cekat a bal jsem se ze bude taky srackovni se nakonec docela povedl triky sice obcas mizerny ale zase je tu to atraktivni tema zajimave podany takze nakonec celkem prekvapive vydareny becko(21.8.2013)

• Likan7

Přiznám se, že začátek ve mě vzbudil naději, že tentokrát odpadovat nebudu! Jenže po půl hodině, která se pohybovala na úrovni jedné a dvou hvězd se to zase zvrtlo v totální kravinu, kde všichni furt někam běhaj, zlý šéfové sedí za počítačema, a protože jsou zlý, tak je v jejich laboratoři míň světla než v pytli plnej brambor a jako bonus se tu řeší válečná loď, která třeba..teď pozor...SPADLA NA MRAKODRAP.....to nevymyslíš prostě....a když tam jedinej jakoby hodnej začne metat blesky jako Raiden v Mortal kombat, zlomil jsem hůl už úplně.(22.8.2016)

• MM_Ramone

Počas druhej svetovej vojny robilo americké námorníctvo prísne tajné pokusy, ktoré sa zameriavali na netradičné maskovanie ich lodí. Pokúšali sa dosiahnúť neviditeľnosť. V roku 1943 to otestovali na jednom zo svojich torpédoborcov. Experiment sa však vymkol kontrole a loď USS Eldridge sa stratila v časopriestore, čo malo desivé a tragické následky. Táto udalosť je perfektný námet na filmové spracovanie. Lenže pod taktovkou neschopného kanadského režiséra Paula Zillera z toho vznikla nesmierne nudná skomolená sprostosť. *(14.3.2018)