poster

Tři chlapi a dáma (TV film)

Krátkometrážní / Rodinný

Československo, 1988, 29 min

Scénář:

Vojtěch Štursa

Kamera:

Karel Hurych
(další profese)
 • pytlik...
  **

  V důsledku erotického dusna panujícího v tomto filmu se mi krev z mozku odlila do míst, které jsou pro psaní komentářů zcela bezvýznamná, takže mě nic nenapadá. Tak aspoň vyzradím konec celé detektivky, to mi stejně šlo vždycky nejlíp: Na závěr se do chaty dostavil pěknej řízek, kterej do kluků hučel tak dlouho, až poznali, že je holky vlastně nepřitahujou. Vilmy se proto zbavili a s řízkem si náramně užili.(19.1.2018)

 • 6thSun
  ***

  Prci prci prcičky na český způsob.(1.11.2017)

 • LadyPupu
  ***

  Oficiální text distributora je slušně napsaný, ale v podstatě jde o to, jak se tři nadržení puberťáci snaží dostat do postele Vilmu Cibulkovou a tím se zbavit břímě svého panictví. Pár highligtů to má, stopáž je únosná, tzn. lepší průměr.(1.11.2017)

 • offlineman
  ****

  Tak tohle sem pěkně dlouho hledal. Děj si pamatuju, ale název se mi vypařil z hlavy. Dobrá hláška byla: "Tak co, Erotomane, jaký to bylo?" A upřimně řečeno, na Vilmu bych měl chuť taky!!!!!!(25.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace