The Canyons

Manipulatívny a narcistický filmový producent Christian (James Deen) práve produkuje nový film. Hlavnú úlohu v ňom hrá priateľ jeho asistentky Ryan (Nolan Gerard Funk). Čo ale Christian netuší, je fakt, že Ryan a jeho priateľka Tara (Lindsay Lohan), tiež herečka, sa poznajú oveľa dôvernejšie, ako by sa ktokoľvek mohol nazdať; kedysi totiž spolu chodili. A vyzerá to tak, že ich vzťah nie je vôbec iba minulosťou. (beso74)

kaylin

Film, kde se v hlavní orli objeví celkem známý pornoherec, navíc film od člověka, který má na svém kontě velmi zajímavé filmy (remake "Kočičí lidé") a scenáristicky se podílel ještě na zajímavějších ("Zuřící býk" nebo "Taxikář"). Zní to trochu nebezpečně, ale ukazuje se, že angažování pornoherce nemusí být vůbec problém. Problém jsou jiní, kteří si říkají herci, no a nakonec i scénář, který si hraje na velký, napínavý thriller, kdy ale napětí je vytvářeno jen hudbou a tím, že je zde nějaké to násilí. Vše spíš mimo scénu. Lindsay ukáže prsa, ale tak na to už jsou asi všichni zvyklí. ()

hansel97

Film plný, sice zajímavých, ale neuvěřitelně prázdných obrazů, který sice není bůh ví jak nudný, ale po jeho skončení vás zanechá naprosto prázdnými, stejně jako je on. Vůbec nejde do hloubky a největší chybou je tu evidentně scénář, jinak by všechno šlapalo na slušné průměrné drama. Kupodivu i včetně výkonů, jelikož zprvu jsem se kvůli hlavnímu duu Lindsay a pornoherce Jamese Deena, vážně říkal, že to bude utrpení, ale zvládli to vážně dobře. Příběh je ovšem tak moc nijaký, že se z toho více jak 2* vyčarovat nedají. ()

SaNcHeZ_cz

Popravdě musím říct, herecký výkon Jamese Deena (ze kterého jsem měl největší obavy) mi přišel jako jedna z těch nejlepších věcí na tomhle snímku, ne že by ten výkon byl nějak vyloženě dobrý, jen není úplně matérský, jako je tomu u ostatních. Nejenom dalších pornoherců ale i jako třeba celá slavná Lindsay Lohan. Jinak ale v podstatě film o ničem. Zpracování jako soft porno, místy solidně otravné užívání subjektivní kamery a v podstatě film tak trochu o ničem. ()

Traffic

Schrader natočil hollywoodskou satiru jako porno. Každý tu s každým vyjebává, obrazně i doslova. Tím je samozřejmě ospravedlnitelná i ta prázdnota a doslovnost dialogů, včetně (porno)hereckých výkonů, u kterých je těžké říct, zda jsou záměrně nadsazené nebo prostě podprůměrné. Jako koncept je to zábavné, jako film už to tolik nefunguje. ()

zbyshek

Dvě hvězdy za dvě největší hvězdy filmu,a to je pár výběžků na hrudi Lindsay Lohan. Jinak se tam nic zajímavého ani zmínky ucházejícího nevyskytovalo. Herci nesympatičtí a nepříjemní jak předčasný buzení, celkově to bylo takové laciné, herecké výkony opravdu nebyly chloubou tohoto díla, spíše naopak. 20% ()

• Každý člen štábu dostal sto amerických dolarů za každý natáčecí den. Denně se natáčelo dvanáct hodin. (Patw)
  • Magazín Vanity Fair zveřejnil článek, ve kterém napsal, že Braxton Pope, producent filmu THe Canyonh, ve kterém si zahrála Lindsay Lohan, obviňuje Lady Gaga z toho, že právě kvůli ní vznikaly při natáčení různé problémy, které byly spojeny s hlavní hvězdou filmu, herečkou Lindsay Lohan. Gaga se s Lindsay seznámila loni, když obě pobývaly v hotelu Chateau Marmont v Los Angeles. Stejně staré slečny si ihned padly do oka a staly se s z nich kamarádky. Společně navštěvovali bujaré večírky, v důsledku čehož byla Lindsay unavená. Magazín Vanity Fair napsal: "Byl tam jeden natáčecí den, kdy jsme natáčení museli přerušit - což byla, upřímně řečeno, vina Lady Gaga, která s Lindsay v hotelu Chateau ponocovala až do časných ranních hodin. Taková je prostě Lindsay. Asistentka Lindsay mě další ráno informovala, že Gaga se chtěla ten den přijít podívat na natáčení, ale Lindsay seděla vyřízená v kavárně, kde jsme podle plánu měli točit jednu scénu, ale nemohli jsme pokračovat. Bylo nám řečeno, že Lindsay trápí bolest ucha a že má zánět vedlejších nosních dutin. Její osobní doktor se pohyboval po restauraci. Udělal předběžnou prohlídku a prohlásil, že je Lindsay nemocná. Šla tedy zpátky do svého hotelového pokoje a my jsme museli poslat všechny ostatní na další natáčecí místo." (Dlee)
  • Při scéně u bazénu má Tara (Lindsay Lohan) vždy, když ji kamera zabírá zepředu, sluneční brýle přes oči, když ji však zabírá zezadu, má je vždy zvednuté na hlavě. (hansel97)

Nicolas Cage přichází o zrak

Nicolas Cage přichází o zrak

26.01.2014

Těžko říci, jestli má Nicolas Cage špatného agenta, nebo už o něj přední hollywoodští filmaři nemají takový zájem, pravdou ale je, že v poslední době jde oscarový herec z jednoho průměrného žánrového… (více)